AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İrfan Can Kahveci'den Mesut Özil ve Ozan Tufan paylaşımı

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 24 Nis 2022 - 23:23 / Son Güncelleme : 25 Nis 2022 - 00:05

Fenerbahçe'de bir süredir kadro dışı kalan Mesut Özil ve Ozan Tufan takım arkadaşları İrfan Can Kahveci ile buluştu. Kahveci bu kareyi sosyal medyada paylaştı.

Geçtiğimiz yılın ocak ayında büyük umutlarla Arsenal’den sarı lacivertli takıma transfer olan Mesut Özil ve sezon başı kiralık gittiği Watford’dan devre arasında geri alınan Ozan Tufan mart ayından beri Fenerbahçe'de kadro dışı bulunuyor. 

"Davetin için teşekkürler abicim"

Bu sürede Fenerbahçe'de resmi maçlara çıkmayan Mesut Özil ve Ozan Tufan zaman zaman birlikte fotoğraf paylaşıyorlar. Bu akşam İrfan Can Kahveci'nin sosyal medya hesabından bir fotoğraf ile "Davetin için teşekkürler abicim." diyerek paylaştı. Fenerbahçe'de birlikte forma giymiyor olsalarda İrfan Can Kahveci, Mesut Özil ve Ozan Tufan'ın arkadaşlıkları özel hayatlarında devam ediyor. 

Mesut Özil'in menajeri yöneticilerle görüştü

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü yıldız Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt, yöneticiler Selahattin Baki ve Ahmet Ketenci ile oyuncusunun durumunu görüştü. Tecrübeli futbolcunun temsilcisinin, af çıkmaması durumunda sözleşmesindeki şartlar doğrultusunda yolların ayrılmasını talep ettiği de öğrenildi. Söğüt'ün bu konuda bir kez de Koç ile görüşmesi bekleniyor. 

Mesut Fenerbahçe'den ayrılmak istemiyor

Mesut'un Türkiye'de mutlu olduğu ve Fenerbahçe'de kalmak istediği için “Kadro dışı bırakılamaz” maddesini kriz noktasına getirmediği belirtiliyor. Deneyimli futbolcu, özel antrenör eşliğinde takımdan ayrı olarak bireysel antrenmanlarını sürdürüyor.