AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşklarını ilan etti

Ajansspor Editör
İsa Kethüda
İlk Yayınlanma : 26 Eki 2021 - 21:48 / Son Güncelleme : 26 Eki 2021 - 21:51

Survivor 2021 yarışmasında gösterdiği performansla şampiyon olan güreşçi İsmail Balan, bir diğer Survivor yarışmacısı İlayda Şeker ile aşk yaşıyor.

2021 Survivor şampiyonu güreşçi İsmail Balaban, yarışmada gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Yarışmacı, ilerleyen bölümlerde özel hayatıyla gündeme gelmiş; yarışma esnasında annesi ile telefon görüşmesi yapan Balaban adeta şoke olmuştu.


"Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!"

Milliyette yer alan habere göre; Balaban'ın annesinin "Oğlum nişanlın senin bildiğin gibi bir kız değil!" demesi uzun süre konuşulmuştu. Yarışmacı, başlarda nişanlısı Gamze Atakan ile arasını düzeltse de ilerleyen haftalarda yollarını ayırmıştı.

Bunların ardından İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın geçtiğimiz aylarda bir mekanda oldukları görüntüler çok konuşulmuş ve Şeker ile Balaban'ın sevgili olduğu iddia edilmişti.


İlayda'nın paylaşımı dikkat çekti

İkilinin, birbirlerinin sosyal medya pozlarını yorumsuz bırakmadığı görülmüştü. Instagram'da İlayda Şeker'in, İsmail Balaban'a "İsom" şeklinde yorum yazması, Balaban'ın ise Şeker'e "İloş" şeklinde seslenmesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

Söz konusu haberler hakkında henüz bir açıklama yapmayan İsmail Balaban'ın, Instagram hesabından İlayda Şeker ve ikiziyle olan bir fotoğrafını paylaşması da dedikoduları alevlendirmişti.


Son olarak iddialar hakkında sessizliğini koruyan İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in, el ele olduğu bir video ortaya çıktı.

Aşklarını ilan ettiler

Böylelikle aynı araba içerisinde seyreden 27 yaşındaki Şeker ve 34 yaşındaki Balaban, sonunda birlikteliklerini ilan etmiş oldu.