İsmail Çokçalış gerçekleri! Galatasaray...

16.12.2021 - 12:09 | Son Güncellenme: 16.12.2021 - 12:35

Bursaspor'la sözleşmesini fesh eden ve Galatasaray'ın gündeminde bulunan İsmail Çokçalış için temsilcisi Av. Semih Albayrak'tan açıklama geldi.

İsmail Çokçalış gerçekleri! Galatasaray...

Uzun süredir dev kulüplerin transfer listesinde olan ve kısa süre önce Bursaspor'la sözleşmesini fesh eden genç sağ bek İsmail Çokçalış'ın menajer Efkan Erciyas'la birlikte temsilciliğini yapan önemli açıklamalarda bulundu. 

"Galatasaray sezon başında 500 bin euroluk teklif yaptı"

Fanatik'in haberine göre; Semih Albayrak sezon başında Galatasaray'ın genç futbolcu için Bursaspor'a 500 bin Euro'luk teklif yaptığını belirterek, "Sezon başında sakat olmasına rağmen Fatih hoca, İsmail Çokçalış'ın transfer edilmesini istedi. Hatta Bursaspor'a 500 bin Euro bonservis teklif edildi ancak Bursaspor masaya dahi oturmadı. O dönem İsmail'in ameliyatını da Galatasaray kulüp doktoru Yener İnce yapmıştı." ifadelerini kullandı.

Benfica ve 3 İstanbul kulübü istiyor

"İsmail Çokçalış için bu transfer döneminde resmi bir teklif almadıklarını ifade eden Semih Albayrak "Benfica ve 3 İstanbul kulübü yakından ilgileniyor. Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe 'nin ilgisi var. Beşiktaş daha istekli duruyor" şeklinde görüş bildirdi.

Bursaspor ayrılığı!

İsmail Çokçalış'ın yetiştiği kulübe para kazandırmak istediğini de belirten Av. Albayrak "Sulh için kulüple görüşmek istedik ancak yanaşmadılar. İsmail kulübüne para kazandırarak ayrılmak istiyordu ancak Bursaspor yönetimi farklı yollar izlemeye çalıştı. Sonrasında ipler koptu" dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler