İsmail Çokçalış'tan Galatasaray açıklaması!

26.01.2021 - 10:28 | Son Güncellenme: 26.01.2021 - 10:33

Son dakika Galatasaray transfer haberleri... İsmi Galatasaray'la anılan Bursasporlu genç sağ bek İsmail Çokçalış'tan transfer açıklaması geldi. Detaylar haberimizde.

İsmail Çokçalış'tan Galatasaray açıklaması!

Adı son dönemde Galatasaray'la anılan Bursaspor'un genç sağ beki İsmail Çokçalış, transferi düşünmek için erken olduğunu belirtirken, kendisine Manchester City'den Kyle Walker'ı örnek aldığını söyledi.

Transferde adı Galatasaray'la anılan Bursaspor'un 20 yaşındaki sağ beki İsmail Çokçalış, Ümit Milli Takım kampında Fanatik'e konuştu.

Önceliğini Bursaspor'un başarısına ve şampiyonluğa verdiğini anlatan genç yetenek, "Bursaspor'la çok daha iyi işler yapıp, Bursaspor'u hak ettiği yere getirmek, sonra da kulübüme ciddi paralar kazandırarak yola devam etmek istiyorum" dedi. Galatasaray'la adının anılması hakkında yorum yapmamayı tercih eden İsmail, Lille forması giyen Zeki Çelik gibi yurt dışında oynayıp oynamak istemediği hakkında, "Bunları konuşmak için çok erken. Bursaspor'la 5 yıl daha kontratım var" ifadesini kullandı.

'Pozitif hava sahaya yansıyor'

Bursa'da şehir olarak futbola karşı pozitif bir hava olduğunu kaydeden İsmail Çokçalış, "Şehirdeki pozitif hava sahaya da yansıyor. Çok çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Burada gençlere şans verilip sabrediliyor. Bu da gelişmemizde büyük etken" dedi. Genç futbolcu, kendisini motive eden, örnek aldığı bir futbolcu olup olmadığı sorusuna ise "Antrenman ve maçlardan kalan zamanlarda yurt içi, yurt dışı ligleri izliyorum. Manchester City'den Kyle Walker'ı örnek alıyorum" cevabını verdi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler