Bodrum FK'da İsmet Taşdemir, Ümraniyespor Maçı Sonrası Oyuncularını Kutladı

Orhan Gülek
03.09.2023 - 20:38 | Son Güncellenme: 03.09.2023 - 20:40

Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Ümraniyespor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Oyuncularım hak ettikleri farklı bir galibiyet aldılar." dedi.

Bodrum FK'da İsmet Taşdemir, Ümraniyespor Maçı Sonrası Oyuncularını Kutladı

AJANSSPOR - HABER

Trendyol 1. Lig'in 4. haftasında Bodrum FK evinde karşılaştığı Ümraniyespor'u 4-0 mağlup etti. Karşılaşmanın ardından Bodrum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, açıklamalarda bulundu.

"3 haftadır istediğimiz oyunu sergileyemedik"

Taşdemir, oynanan oyundan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, "Zaman itibarıyla gerçekten önemli bir karşılaşmaydı. Geçen sene Süper Lig oynamış rakibimiz. Süper Lig’den 7-8 oyuncusu bulunuyordu. Biz lige kötü başladık. 3 haftadır istediğimiz oyunu sergileyemedik." dedi.

"Birazcık daha takıma adapte oldular"

Bu galibiyetin başlangıç olmasını beklediğini ifade eden Taşdemir, "Mazeretlerimiz vardı ama çok fazla üstünde durmadan devam ettik. Yeni gelen arkadaşlarımızın yavaş yavaş uyum sorununu çözdük diyebilirim. Birazcık daha takıma adapte oldular. Bugün çok farklı oynadılar. Kendi gerçek kimliğimiz gibi oynadılar. Bu her zaman olur mu bilmiyorum ama en azından başlangıcı olabilir diyebilirim. Oyuncularım çok iyi mücadele etti, hak ettikleri farklı bir galibiyet aldılar. Hepsini tebrik ediyorum." dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler