AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İsmet Taşdemir: Süper Lig’de çalışmak isterim!

İlk Yayınlanma : 05 Eyl 2018 - 21:38 / Son Güncelleme : 05 Eyl 2018 - 21:38

Ümraniyespor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir'in hedefleri?

Ümraniyespor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, takımının son durumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

'2. bölgedeki sorunlarımızı gidereceğiz'

Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuşan İsmet Taşdemir, "4 haftanın sonunda kafamızda oluşan tabloyu oyuncu arkadaşlarımız sahaya yansıttı. Her hafta eksiklerimizi giderdik. Boluspor maçında farklı bir eksiğimiz ortaya çıkmıştı. Topla çok oynamamıza rağmen skoru alamadık. Son maçta bunu da giderdik. Oyun olarak, takım oyunu halinde taktiksel olarak oyuncu arkadaşların da bireysel katkısıyla belli bir noktaya geldik. İbrahim Akdağ önemli bir oyuncuydu ama artık aramızda değil. Onun yerini yeni arkadaşlar aldı. Performanslarından memnunum ama birazcık daha üzerine katmaları gerekiyor. Drole, santrafor mevkiinde arkadaş aramızdan ayrıldı. Gelen arkadaşların adapte olma süreci de var. Aldığımız oyuncular bu ligde oynayan ya da oynama kapasitesi olan arkadaşlar. 2.bölgedeki sorunlarımızı gidereceğimize inanıyoruz" dedi. 

Recep Aydın ve Emircan Altıntaş sözleri...

Emircan Altıntaş ve Recep Aydın'a ayrı bir parantez açan Taşdemir, "Emircan da Recep de gelebilecekleri yerin biraz altındalar. Sebeplerini bilmiyorum, belki de bizden kaynaklı ama bu sene üstüne koyuyorlar. Bu sene onların senesi olabiliir ancak bu oyuncu kardeşlerimizin önünde. Üstüne koyarlarsa daha iyi yerlerde olabilir. Atabey, Muhammed ve farklı genç oyuncularımız da var. Zamana ihtiyaçları var. Birkaç ay içerisinde 3-4 genç oyuncu çıkış yapabilir" ifadelerini kullandı.

Kişisel hedeflerinden de bahseden İsmet Taşdemir, sözlerini şu şekilde tamamladı:

Süper Lig’de çalışmak hepimizin hedefi ama başarılı olup orada olmak istiyorum. Kendi takımımla 2-3 yıllık plan yaptık. Takımımla şampiyonluk yaşayıp Süper Lig’de çalışmak isterim. Bulunduğumuz yerde başarılı olmak tek hedefimiz. Süper Lig’de olmak da her zaman hedefimiz ama aceleci değiliz. Bu sene öncelikle göze hoş gelen bir futbol oynamak istiyoruz. Sonrasında hedefimizi oyuncu kardeşlerimiz ile beraber belirleyeceğiz.