AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Son Dakika: Beşiktaş, Trezeguet İle Anlaştı

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 03 Haz 2022 - 12:12 / Son Güncelleme : 03 Haz 2022 - 12:25

Beşiktaş'ta son dakika haberi: Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını Başakşehir'de kiralık olarak geçiren Aston Villalı Trezeguet için Kartal düğmeye bastı ve transferde büyük bir aşama kaydetti.

AJANSSPOR HABER

Beşiktaş sol kanat transferi için hareket geçti. Cyle Larin'in yüksek ücret talebi ve N'Koudou'nun sık sık sakatlanması sebebiyle bu bölge için nokta atışı yapmak isteyen siyah beyazlılar aradığı ismi buldu. Kartal listesine bu noktada Aston Villa'nın yıldızı Trezeguet'i ekledi.

Kazancı, Trezeguet ile anlaştı

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bonservisi Aston Villa'da bulunan ve geçen sezonu Başakşehir'de kiralık olarak geçiren Trezeguet büyük ihtimalle Kara Kartal olacak. Sportif direktör Ceyhun Kazancı ilk olarak Trezeguet ile anlaşmaya vardı.

Başakşehir'de tekrar forma giymek istemeyen 27 yaşındaki oyuncunun Beşiktaş için çok heyecanlı olduğu vurgulandı.

Sıkı pazarlık

Siyah beyazlı idareciler transferi bitirmek için yoğun çaba sarf ediyor. Trezeguet'nin, Aston Villa'dan kazandığı 3,1 milyon Euro'nun yarısının ödenmesi konusunda da anlaşmaya varıldı.

Siyah beyazlılar ayrıca kiralık sözleşmesinde satın alma opsiyonunun da bulunması için ısrarcı. Aston Villa'nın opsiyonu 8 milyon Euro olarak belirlemek istediği öğrenildi.