AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor!

İlk Yayınlanma : 10 Mar 2021 - 15:38 / Son Güncelleme : 10 Mar 2021 - 16:31

İstanbul Tavla Turnuvası... E-Spor alanında Guinness Dünya Rekorları kıran Türkiye’nin en büyük e-spor etkinliği İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor! Geçtiğimiz sene 5.000 yıllık tavla geleneğini mobil cihazlara taşıyıp 76 ülkeden 21.940 tavlaseverin katılımı ile Guinness Dünya Rekorları Kitabına giren turnuva bu sene daha çok oyuncunun katılımını bekliyor. Sokak hayvanları yararına düzenlenen etkinlik tüm tavla severleri sosyal sorumluluğun keyifli bir etkinlikle birleştiği turnuvaya katılmaya ve büyük ödüllerden birini kazanmaya davet ediyor. Turnuvanın birincisi ise 50 bin TL ödül kazanacak.

İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor!

İstanbul Tavla Turnuvası, en az 5.000 yıllık geçmişiyle bugün bile her kuşağın en eğlenceli aktiviteleri arasında bulunan tavlayı mobil cihazlara taşıyarak sokak hayvanları yararına bir sosyal sorumluluk etkinliği düzenleniyor. Tavlaseverler, İstanbul Tavla Turnuvası'na telefonlarından katılarak hem sokak hayvanlarını koruyor hem de binlerce ödülden birini kazanma şansı yakalıyor. Turnuvanın birincisi 50 bin TL ödül kazanacak. Sokak hayvanlarına destek ise Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP)’a bağışlanacak.

İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor! ÖDÜLLÜ TURNUVA İÇİN TIKLAYIN

Fernando Muslera, Cedi Osman, Merve Oflaz...

10-20 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Tavla Turnuvası; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Uluslararası Tavla Federasyonu, Vodafone Türkiye, Yemeksepeti, Tavla Stars ve Atölye Grup iş birliğiyle gerçekleşiyor. Burcu Esmersoy, Alex De Souza, Fernando Muslera, Cedi Osman, Merve Oflaz gibi ünlü isimlerin de destek verdiği turnuva katılımcılara bu isimlerle tavla oynayabilme fırsatı da sunuyor.

Tavla Stars %100 Yerli ve Şiddet İçermiyor

Türkiye’den yazılımcıların geliştirdiği Tavla Stars herhangi bir şiddet unsuru içermiyor. Sempatik bir bulmaca oyununu andıran karikatürize edilmiş tasarımı sayesinde eğlenceli oyun, oyunculara diğer oyuncuların maçlarını izleme imkanı da sunuyor. Oyun; 3 farklı işletim sistemi, mac OS, iOS ve Android üzerinde çalışabilen tek tahta oyunu olma özelliği ile geniş bir erişilebilirlik vaad ediyor. Tavla Stars rekabetçi ve strateji odaklı kurgusu ile pandemi sırasında oyunu heyecan verici bir aktiviteye dönüştürüyor. 

İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor! ÖDÜLLÜ TURNUVAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Katılım Ücretsiz

Katılımcılar Google Play veya Apple Store üzerinden telefonlarına veya tabletlerine Tavla Stars oyununu ücretsiz indirerek turnuvaya katılabilecek. Turnuva boyunca katılımcılar ön eleme, eleme ve final turlarından geçecek. Turnuva ekibi katılımcılara güzel bir moral kazandırmak için katılımcıların sorularını Youtube Sayfasında ilgi çekici ve eğlenceli bir içerikle yanıtlıyor.

Ödüller cazip!

İstanbul Tavla Turnuvası birinciye 50 bin TL, ikinciye iPhone 12, üçüncüye Ege’de denize sıfır konumlu Melek Hotels Bozburun’da 1 haftalık 2 kişilik tatil hediye ediyor. Sıralamada ilk 2500’e giren katılımcılara ise 25 liralık Yemek Sepeti kuponu hediye ediyor.

Turnuva 2020’de 5 bin ton mama bağışladı

Sokak hayvanları yararına düzenlenen turnuva geçtiğimiz sene 76 ülkeden 21.940 tavlaseverin katılımı ile Guinness Dünya Rekorlarını kırmakla kalmayıp turnuva sonunda sokak hayvanları derneklerine 5 bin ton mama bağışladı.

Ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu

Turnuva, etkinliklerin Oscar’ı Best Event Awards Bea World Experience töreninde bir önceki İstanbul Tavla Turnuvası ile Kar Amacı Gütmeyen / CSR Dijital / Hibrit Etkinliği kategorisinde "Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Etkinliği" ödülünü kazandı. Ayrıca MMA EMEA SMARTIES 2020'de “Mobil Oyun, Oyunlaştırma ve E-Spor” kategorisinde Bronz Ödül kazananı oldu. INFLOW Network Ödülleri ise Turnuvayı 2020'nin "En İyi Oyun Etkileyici Kampanyası" olarak adlandırdı. Turnuva, 2021 Digital Event Awards’da da finale kaldı. Bu başarısıyla Türkiye'den finale kalan tek etkinlik oldu.

İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan`da başlıyor! ÖDÜLLÜ TURNUVAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

.

.