İstanbulspor Başkanı'ndan rakip oyuncuya prim!

29 Haziran 2020 16:09- Son Güncelleme - 29 Haziran 2020 16:12
Google news abonelik

FIFA Menajeri Doğan Ercan, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. İstanbulspor Başkanı, rakip takım oyuncusuna prim mi verdi? Karagümrükspor 1-0 İstanbulspor maçından sonra neler yaşandı?

"Alassane, Ecmel Başkan'ın elini öptü"

İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu maçtan sonra Karagümrükspor'un futbolcusu Alassane Ndao'ya başarılı bir maç çıkardığı için maçtan sonra yanına çağırıp prim veriyor. Maçtan sonra yaşanan bu olayı anlatan Doğan Ercan, "Zor bir maç oldu. Dişe diş bir maçtı. İki takımı da tebrik etmek lazım. Maçtan hemen sonra Ataköy'e oturmaya geçtik. Biz daha önce de başkanla görüşüyorduk. Başkan maçtan sonra bizi yanına çağırdı ve beraber yemek yedik. Başkan orada bir jest yaptı. Biz orada çok duygulandık. Ne iş yaparsanız yapın adam olmak çok önemli. Ndao çok sevindi. Ecmel Başkan, maçta çok iyi oynadığı Ndao'ya prim verdi. Alassane, başkanın elini öptü ve teşekkür etti. Gerçekten çok güzel bir olaydı. Bunu ben hayatım boyunca unutmayacağım. Başkan her zaman iyinin ve doğrunun yanında olan bir insan. Başkana gerçekten çok teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

"Ndao'yu Lille istiyor"

Son olarak oyuncusu Alassane Ndao'nun geleceği hakkında konuşan Doğan Ercan, "Ndao, Senegal Ümit Milli Takımı'nın kaptanı. Lyon'un başkanı onu geçen sene bırakmadı. İnşallah bu sene güzel bir transfer yapar. İyi oyuncuları getirip kulüplere para kazandırmak çok güzel bir şey. Oyuncu zaten sahada oynuyor. Ndao'yu yurt dışından da izleyen takımlar var. Ndao'yu Lille'in istediğini biliyorum. İnşallah Karagümrükspor şampiyon olur ve oyuncu iyi bir yere gider" diyerek sözlerini tamamladı.

En Güzel 5 Free Kick Golü | Bundesliga - 2019/20 (01-25. Hafta Arası)