• Diğerleri

İstanbulspor - Hatayspor (Canlı Skor)

İstanbulspor Hatayspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. TFF 1. Lig’in 29. hafta maçında İstanbulspor, sahasında Hatayspor ile karşılaşıyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki İstanbul Hatay maçı hangi kanalda? 1. Lig’de heyecan koronavirüs arasının ardından devam ediyor! İstanbul Hatay maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!
19 Haziran 2020 18:10- Son Güncelleme - 19 Haziran 2020 18:12
Google news abonelik

Bein Sports Max 1’den İstanbulspor Hatayspor maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde! TFF 1. Lig’de İstanbulspor, kendi evinde Hatayspor ile karşı karşıya geliyor. Taraftarlar ise bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava Bein Sports Max 1 maç yayını arayışında. Peki İstanbul Hatay maçı hangi kanalda? Koronavirüs arasının ardından TFF 1. Lig geri dönüyor! İstanbul Hatay maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde!

İSTANBULSPOR HATAYSPOR MAÇI HANGİ KANALDAN CANLI İZLENECEK?

TFF 1. Lig’in 29. haftasında 19 Haziran Cuma akşamı saat 20:00’da oynanacak İstanbulspor Hatayspor maçı Bein Sports Max 1’den canlı izlenecek. Maçın canlı anlatımı ve simülasyonu ise haberimizde olacak.

En İyi Asistler | Bundesliga (2019/20 - 01-25. Hafta)