Bahaddin Güneş'in Sağlık Durumu İle İlgili Hastaneden Açıklama

İsa Kethüda
01.02.2023 - 11:23 | Son Güncellenme: 01.02.2023 - 11:27

İnegölspor Teknik Direktörü ve Şenol Güneş’in kardeşi Bahaddin Güneş, kalp krizi şüphesiyle Medicana Bursa Hastanesi'nde tedavi altına alındı. İşte detaylar.

Bahaddin Güneş'in Sağlık Durumu İle İlgili Hastaneden Açıklama

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor Teknik Direktörü ve Şenol Güneş’in kardeşi Bahaddin Güneş, kalp krizi şüphesiyle Medicana Bursa Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Güneş'in genel durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Bahaddin Güneş'in genel sağlık durumu iyi 

Medicana Bursa Hastanesi Başhekimi Dr. Neşe Tunalı, yaptığı yazılı açıklamada, Bahaddin Güneş'in genel sağlık durumunun iyi ve hastaneye getirildiğinde de bilincinin açık olduğunu ifade etti. 

Tunalı, Şenol Güneş'in kardeşi İnegölspor Teknik Direktörü Bahaddin Güneş’in, kalp krizi nedeniyle nedeniyle acil servise getirildiğini söyledi. 

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe yıldız oyuncu için yapılan teklifi reddetti!
Habere Git

"Bir damarın tıkalı olduğu görüldü"

Güneş’in, hastaneye kalp krizi şüphesi ile ulaştırıldığı bilgisini veren Tunalı, şöyle konuştu:

"Kalp krizi ile hastanemize başvuran hastamıza Kardiyoloji Uzmanımız Doç. Dr. Selim Topçu tarafından koroner anjiyografi yapıldı. Bir damarın tıkalı olduğu görüldü. 

Balon stent tedavisi ile tıkalı damar açıldı. Hastanın genel durum stabil yoğun bakımda takip ediliyor. Genel durumu gayet iyi."

İlgini Çekebilir
İngiliz devinin Arda Güler için hazırladığı rapor ortaya çıktı!
Habere Git

Senin için hazırladığımız haberler