İşte Burak Yılmaz gerçekleri!

16.07.2017 06:35 - Son Güncelleme -
İşte Burak Yılmaz gerçekleri!

Burak Yılmaz’ın Trabzonspor’a dönüş haberlerini ilk yazdığımızda taraftardan meslektaşlara, oradan eski-yeni yöneticilere kadar önce bir “Nasıl olur, daha neler?” sesleri yükseldi. Doğal. Kaynağımız çok güvenilirdi ama şartları bilmediğimizi varsayanların aksine gerçeklerden de asla uzak, hayal aleminde değildik. Fakat ısrarla altını çizdiğimiz bir nokta vardı:

Trabzonspor ile Burak Yılmaz en üst seviyelerde temas kurdu, konuşuyor, taraflar birbirini istiyor. Transfer dönemi bu, yüzde 90 bitme noktasına gelmiş bir isimle bile 5 dakikada defter kapanabiliyor ya da tam tersi... Ancak Başkan Usta, sabırlı, kararlı, öyle çok panik atak işler yapacak biri değil. Şimdi sürece, gelinen noktaya ve olabileceklere bir bakalım...

Birlikte çözüm arayışı

Başkan Muharrem Usta ile Burak Yılmaz, özellikle son 3-4 gündür sürekli temas halinde. Tarafların üzerinde durduğu ve bir anlamda fikir alış-verişi yaptığı nokta, Çin kulübü Beijing Guoan’ın nasıl ikna edileceği. Burada Burak’ın tavrının çok önemli olacağını bilen Bordo-Mavililer’in patronu, yıldız futbolcu cephesinden gelen her detayı aklının bir köşesine yazıyor.

50. yıl büyük koz

Kulübün 50. yılında görkemli bir kadro kurmanın planlarını yapan Başkan Usta, Burak Yılmaz’ı da ‘efsane kadronun’ bir parçası yapmak arzusunda. Bu durum, Trabzon’da adeta yeniden doğan, krallık yaşayan golcüyü de fazlasıyla heyecanlandırıyor. Yıllar sonra bile bir şehrin kendisine bu denli ilgi göstermesi Burak Yılmaz’ı da çok mutlu etti.(Fanatik)

Tuncay Şanlı - Premier Lig en güzel 10 gol

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up