İşte dokunulmazlığın galibi ve konseyde yazılan isim! Survivor (31 Mayıs Pazar)

31 Mayıs Pazar Survivor dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde eleme adayı belirtti. Eksilmek istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler büyük bir mücadele sergiledi. Peki 31 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi? Öte yandan, eleme adayı kim oldu sorusu cevabı da haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izlemek isteyenler için bilgiler burada. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 31 Mayıs Pazar.
31 Mayıs 2020 21:12- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 21:13
Google news abonelik

31 Mayıs Pazar Survivor dokunulmazlığı kazanan takım haberimizde. TV8’in ilgi odağı yarışmasında ada konseyi heyecanı yaşanacak. Eksilmek istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler ise dokunulmazlık oyunu mücadelesi verdi. Peki 31 Mayıs Pazar dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi? Öte yandan, eleme adayı kim oldu adı en çok yazılan isim de haberimizde. TV8 Acunn.com ada konseyi izleyin. İşte Survivor dokunulmazlık kazanan takım 31 Mayıs Pazar

SURVIVOR ELEME ADAYI KİMLER OLDU, DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? (31 MAYIS PAZAR)

Survivor’ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. 93. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, haftanın son dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Elenmek istemeyen yarışmacılar ve eksilmek istemeyen iki takımın mücadelesi nefesleri kesti.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Gönüllüler, dünkü galibiyetle toplamda üçüncü dokunulmazlığı kazanmış oldular. Ünlüler ise üçüncü kez kaybetti ve ada konseyine gitti. Ada konseyinde yazılan isim ise Aycan oldu.

Bu akşam Survivor 31 Mayıs Pazar 93. bölümde ise Ünlüler Gönüllüler son dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti.

DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLER’İN OLDU!

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım 10-5’lik skorla Gönüllüle oldu. Böylece Gönüllüler üst üste dördüncü dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

Eleme adayları ise Ünlüler Takımı’nın tamamı olmuş oldu.