AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İşte Fenerbahçe'nin yıldızsız ve Pumalı yeni formaları

İlk Yayınlanma : 01 Haz 2021 - 23:26 / Son Güncelleme : 01 Haz 2021 - 23:34

Ajansspor, Fenerbahçe'nin yeni sezonda mücadele edeceği formalara ulaştı. Yeni sezon formalarında yıldız yer almazken; üretici firmanın da değiştiği görünüyor. İşte detaylar...

İşte Fenerbahçe'nin yıldızsız ve Pumalı yeni formaları

CEYHUN KUBURLU - AJANSSPOR

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları hazırlandı. Sarı lacivertliler, yeni sponsoru Puma'nın formaları ile 2021/22 futbol sezonunda mücadele edecek. Formalarda, Fenerbahçe'nin şampiyonluklarını gösteren yıldızlar yer almayacak. Yeni formaların ilk görüntüleri sadece Ajansspor.com adresinde! 

İlk kez Başkan Ali Koç duyurmuştu

Bugün, basın mensuplarıyla buluşan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gelecek sezon formaların yıldızsız olacağını ve Puma tarafından üretileceğini şu sözlerle açıkladı:

 

"Yeni sezon sponsorumuz Puma. Adidas’a şükranlarımı iletirim. Forma ile ilgili esneklik alanımız çok azaldı. Daha iyi teklif ve 1. kategori olacağımız için Puma’yı tercih ettik. 3 formamız olacak. İki tanesi 19.07’de, diğer 5 büyük takımla Ağustos ayında tanıtılacak. Formalarımız dolu. Son 2 ayda çok farklı değişik enteresan talepler kol, sırt, şort için geldi. Çoğunlukla aynı sponsorlarla devam ediyoruz. Bir yenilik var. Kripto falan dijitalleşmede uzun uzun anlatacağız. Yeni sezondan itibaren formalarımızda artık yıldız olmayacak."