İşte Fiorentina'nın Gomez planı!

07.07.2016 06:30 - Son Güncelleme -
İşte Fiorentina'nın Gomez planı!

İtalyan ekibinin yeni yöneticisi dün Brindisi'den Pisa'ya gerçekleştirdiği uçak seyahatinde elindeki listeyle dikkatleri üzerine çekti.

Fiorentina'nın transfer işlerini yürüten isim olan Corvino'yu uçaktaki bir diğer yolcu görüntüledi, deneyimli idarecinin elindeki kağıt ve gelecek planlarını ifşa etti. Ailesiyle geçirdiği tatilden Floransa'ya dönüş yolunda, elindeki kağıtta gelecek sezonun kadrosunu oluşturma gayreti içinde bulunduğu görüldü.

Takımda kalması düşünülüyor

Beşiktaş'ın durumunu merakla beklediği Mario Gomez'in de listedeki isimlerden bir tanesi olması dikkat çekti. Listede hem şu anda takım kadrosunda bulunan oyuncular, hem de transfer edileceği düşünülen isimlerin yer alması, kâğıdın takımın gelecek sezon kadrosu olduğu yorumlarına yol açtı. Gomez'i öncelikle iyi bir fiyata satmak isteyen Fiorentina'nın, oyuncuyu ucuza bırakmayacağı ve gerekirse takımda tutup gelecek sezon kendisinden yararlanacağı belirtildi.

Ianis Hagi de listede var

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü olan Gheorghe Hagi'nin oğlunun da, listedeki isimlerden bir tanesi olduğu görüldü. Corvino'nun elindeki kâğıtta, orta saha oyuncuları arasında adı yazılı olan 17 yaşındaki Ianis Hagi'nin, önümüzdeki günlerde resmen Fiorentinalı olacağı vurgulandı.

Sabah

Dejan Lovren'den temiz futbol

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up