İşte Galatasaray'da sağ bek transferindeki öncelik!

Galatasaray gelecek sezon için kadrosuna bir sağ bek oyuncusu katmak istiyor. Sarı-kırmızılılar, listesini geniş tutuyor. Listeye eklenen isimler arasında Atletico Madrid forması giyen Santiago Arias da bulunuyor. Omar Elabdellaoui, transfer edilecek mi? Galatasaray'ın sağ bek transferindeki önceliği ortaya çıktı.
28 Mayıs 2020 14:47- Son Güncelleme - 28 Mayıs 2020 14:53
Google news abonelik

AJANSSPOR ÖZEL

Gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray, sağ bek konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Sarı-kırmızılıların listesinde bulunan isimler arasında kimler var? Santiago Arias ile görüşme yapıldı mı? Omar Elabdellaoui, Galatasaray’a gelecek mi? Sağ bek transferiyle ilgili son durum şu şekilde:

Santiago Arias, Galatasaray'ın transfer listesinde

Gelecek sezon kadrosuna bir sağ bek oyuncusu katmayı düşünen Galatasaray’ın listesinde Atletico Madrid forması giyen Santiago Arias da bulunuyor.

Arias, Atletico Madrid'de kaç maçta oynadı?

28 yaşındaki futbolcu, bu sezon Atletico Madrid’de 11 maçta 869 dakika süre aldı.

Arias, Galatasaray'ın önceliği değil

Arias, Galatasaray'ın önceliği değil

30 Haziran 2023 tarihine kadar sözleşmesi devam Arias, sarı-kırmızılıların listesinde olsa da 11 milyon Euro olan maliyeti sebebiyle öncelik değil.

Galatasaray'ın öncelikli hedefi belli

Galatasaray’da daha önce gündeme gelen Olympiakos’un Norveçli futbolcusu Omar Elabdellaoui ise Arias’a göre transferde daha önde görünüyor.

Omar Elabdellaoui'nin sözleşmesi ne zaman bitecek?

Omar Elabdellaoui’nin sözleşmesi 30 Haziran 2020 tarihi itibarıyla son bulmuş olacak. 28 yaşındaki futbolcu, sağ bek dışında sağ açık mevkisinde de oynayabiliyor.

Omar Elabdellaoui, Olympiakos'ta kaç maçta oynadı?

Omar Elabdellaoui, Olympiakos'ta kaç maçta oynadı?

Omar Elabdellaoui, Olympiakos takımında bu sezon 38 maçta 3334 dakika süre aldı ve 1 gol 7 asistlik performans sergiledi.

Galatasaray'daki bekler ne olacak?

Galatasaray kadrosunda bulunan Şener Özbayraklı ve Mariano’nun sezon sonu itibarıyla takımdan ayrılması, Martin Linnes’in ise sarı-kırmızılılarla yola devam etmesi bekleniyor.