İşte Giuliano transferinin perde arkası! Comolli'nin sözleri sonrası...

21.08.2018 05:56 - Son Güncelleme -
İşte Giuliano transferinin perde arkası! Comolli'nin sözleri sonrası...

Giuliano’nun Al Nassr’a transferinin perde arkasını SABAH aralıyor. Fenerbahçe yönetimi 28 yaşındaki Brezilyalıya, Suudi Arabistan ekibi ile anlaştıkları haberini Malatya deplasmanında akşam saatinde verdi.

Fenerbahçe'nin, Giuliano'nun satışı için Suudi Arabistan'ın Al Nassr kulübü ile cuma günü başladığı görüşmelerin akşam saatlerinde olumlu sonuçlandığı ve tarafların 10.5 milyon Euro karşılığında transferin noktalanması için anlaşma sağladığı öğrenildi. Oyuncuya bilgi, anlaşma sağlandıktan sonra Malatya'da kamptayken verildi. Brezilyalı yıldıza, "Biz Al Nassr kulübü ile anlaşma sağladık. Sen de yetkilileriyle görüş ve transferi noktalayalım" denildi. Giuliano, kendisinden habersiz transferin sonuçlanmasına bir nebze bozulurken, ilk başta İstanbul'dan ayrılmaya olumsuz baktı.

DEĞİŞİKLİK AİLEMİ ETKİLİYOR

Brezılyalı yıldız, "İstanbul'da mutluyum. Ailem burada olmaktan memnun. Kızımın okulu var. Hayatımda sürekli değişiklik yapmak ailemi etkiliyor. Ayrılmak istemiyorum" diyerek gitmeyi reddetti. Ancak sportif direktör Damien Comolli, Brezilyalı oyuncuya mali şartlar nedeniyle kendisini satmak zorunda olduklarını, transferi reddederse yaptırım uygulayacaklarını söyledi. Giuliano bu yaptırımların ne olacağını sorduğunda ise "Gitmen hem senin hem de bizim için iyi olacak. Şayet gitmezsen ciddi problemler yaşarız. Seni oynatmayız. Bu da her iki taraf için kötü olur. Ayrılman en doğru karar olacak" yanıtını aldı. Bu sözler üzerine Brezilyalı futbolcu ayrılığı kabul etti. (Sabah)

Zlatan Ibrahimovic oyuncu olursa...

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up