İşte Kenan Karaman için yapılan teklif!

Kariyerine Türkiye'de devam etmek isteyen Kenan Karaman son maçta forma giymedi. Futbolcu transferi mi bekliyor? Kenan Karaman için yapılan transfer teklifi ne kadar? İşte yanıtı...
23 Eylül 2020 12:26- Son Güncelleme - 23 Eylül 2020 12:31
Google news abonelik

DIŞ HABER-AJANSSPOR

Geçen sezon küme düşen ve bu sezon Almanya 2. Ligi'nde mücadele eden Fortuna Düsseldorf, lige Hamburg'a 2-1 kaybederek başladı. Yenilgi sonrasında Düsseldorf'a yakın gazeteler kulübü eleştirdi. Özellikle transfer stratejisi açısından da eleştiri okları Düsseldorf'a çevrildi.

Düsseldorf'a Kaan Ayhan ve Kenan Karaman eleştirisi

Kaan Ayhan sürecinin iyi yönetilemediği ve 25 yaşındaki defans oyuncusunun 2.75 milyon Euro gibi düşük bir bedelle Sassuolo'ya transfer olduğu hatırlatılırken, aynı durumun Kenan Karaman'da yaşanmaması gerektiği vurgulandı.

Kenan Karaman'ın için gelen teklif ne kadar?

Kenan Karaman, Hamburg ile oynanan lig maçında forma giymemişti. Medipol Başakşehir'in transfer gündeminde olan futbolcu için şu ana kadar gelen transfer teklifinin 1.25 milyon Euro olduğu ifade edildi.

Kenan Karaman 2. hafta maçında oynayacak mı?

Kenan Karaman 2. hafta maçında oynayacak mı?

Golcü futbolcu Kenan Karaman geçen sezon 21 maçta 6 gole imza atmıştı. Düsseldorf, 26 Mayıs'ta FC Würzburger ile oynayacağı maçta Kenan Karaman'ın oynayıp oynamayacağı belirsizliğini koruyor. 

Kenan Karaman ne demişti?

Hücum oyuncusu, Fortuna Düsseldorf'un planının ne olduğunu anlamadığını ve kendisine somut bir gelecek vadetmediklerini ifade etmişti. Türkiye'de oynamaya sıcak bakan milli futbolcu, "Düsseldorf bana yardımcı olmadı" demişti.