İşte Onazi'nin Denizlispor'a maliyeti!

20 Ocak 2020 14:55- Son Güncelleme - 20 Ocak 2020 14:55
Google news abonelik

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor, Ogenyi Onazi’yi kadrosuna kattı. Futbolcunun transferiyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı. Onazi ile 1 yılı opsiyonlu 1,5 yıllık sözleşme yapıldı. Pekiyi, Onazi Denizlispor’da ne kadar kazanacak? Detaylar haberimizde…

Onazi, transferini Burak Özsaraç gerçekleştirmiş

Denizlispor, Trabzonspor’dan ayrılan Onazi’yi kadrosuna kattı. Bu transferi gerçekleştiren ismin Sportif Direktör Burak Özsaraç olduğu öğrenildi. Denizlispor, futbolcunun performansından memnun kalırsa, sezon sonunda opsiyon devreye girecek ve sözleşmesi 1 yıl uzayacak.

Onazi, Denizlispor’da düşük maliyetle oynayacak

Onazi, Denizlispor’da düşük maliyetle oynayacak

Kulübün Başkan Yardımcısı Kaan Şanlıkan, futbolcunun Denizlispor’da çok daha uygun bir maliyete oynayacağını ifade etti.

Kaan Şanlıkan: ”Onazi’den memnun kalırsak sözleşmesi uzayacak”

Kaan Şanlıkan: ”Onazi’den memnun kalırsak sözleşmesi uzayacak”

Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Kaan Şanlıkan, ”Onazi bize fayda sağlayacaktır. Memnun kalırsak sözleşmesini uzatırız. Trabzonspor’da aldığı paranın 3’te 1 fiyatına bizde oynuyor” diye konuştu.

Onazi, Trabzonspor’da ne kadar kazanıyordu?

Nijeryalı futbolcu, Trabzonspor’da yıllık 1 milyon Euro kazanıyordu. Denizlispor’da ise bu rakamın 3’te 1 fiyatına (yaklaşık 333 bin Euro) oynayacak.