İşte Survivor eleme adayı! (13 Haziran Cumartesi)

Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde kimin adı yazıldı? Survivor 106. yeni ve son bölümüyle ekranlara geldi. İkinci haftalık takımda kim kazandı? Elif ile Nisa sakatlanınca konsey oldu mu, konsey olacak mı, eleme adayları mavi takım mı kırmızı takım mı çıkardı? Peki 13 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde en çok kimin adı yazıldı? Merak edilenler haberimizde. İşte Survivor 2020 eleme adayı...
13 Haziran 2020 19:26- Son Güncelleme - 13 Haziran 2020 20:42
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de eleme adayı belli oldu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan taraf hangi takımı oldu. Peki Survivor 2020 eleme adayı kim? İzleyenler, 13 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde en çok kimin adı yazıldı araştırmalarına başladı. Acunn.com eleme adayı ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.  İşte Survivor 2020 eleme adayı

SURVIVOR ELEME ADAYI KİM ÇIKTI? 13 HAZİRAN CUMARTESİ

Survivor'ın yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım, ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan taraf ise belli oldu. İşte tüm detaylar...

Bugün oynanan dokunulmazlık oyunun ilk ayağında iki takım oyuncuları da hırslı oyunları ile dikkatleri çekmeye başladı. Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı. 2 puan farkla önde götüren Mavi takım, dokunulmazlık oyununa daha hızlı başlayan taraf oldu. Atışlarda iyi olan Ardahan, takımı adına skoru attıracak skoru getirdi. Böylece 6-3 öne geçen Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunun ilk ayağında etkili oyun sergilemeye devam etti.

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...

Elif'in sakatlanıp hastaneye önlem için götürülmesi sonrası Elif'in yerine Evrim, oyuna çıktı. Barış'a karşı atışlarda iyi olan Evrim, oyunu kazandı ve durumu 8-3' getirdi. Mavi takım böylelikle rakiplerine karşı oyuna daha çok odaklandı ve finali yapmak için hazırlanmaya başladı. Ardından Nisa, Sercan'a karşı parkura çıktı ve yüksekten düştü. Nisa'nın durumu iyi ve sadece önlem için oyuna devam etmedi. Nisa'nın yerine oyuna ise Cemal Can, çıktı. Halka sıralamasında iki yarışmacıda aynı anda yaptılar. Atışlarda ise Sercan, atışları attı ve durumu 9-3'e getirdi.

9-3 öne geçen kırmızı takım oyun bitti derken mavi takım inanılmaz bir atağa çıkış yakaladı. Önce Berkan durumu 9-4 yaptı. Ardından Cemal Can, Barış kazanarak durumu 9-6 yaptı. Berkan yine sahneye çıktı ve oyunu kazanarak durumu 9-7 yaptı. Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza atıyor. 9-7'e getiren kırmızı takım heyecanla oyuna odaklanmaya başladı. Sonuç bir türlü mavi takım için sonuçlanmaması moral düşüklüğüne sebebiyet oldu.

İnanılmaz bir geri dönüş olmaya devam etti. Cemal Can bu sefer Ardahan'a karşı oynadı. Ardahan sonucu yapmak için çıkarken Cemal Can, oyunun devam etmesini ve geri dönüşü devam ettirmek için oynadı. Cemal Can atışlarda 2/2 yaptı ve durumu 9-8'e getirdi.

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

Müthiş geri dönüşün yaşandığı oyunda kazanan takım belli oldu. Kırmızı takımın 9-3'ten oyunu tekrar çevirmesi geceye damgasını vurdu. 9-9'a gelen oyunda Mavi takımda moral bozukluğu gözüktü. Bayrak oyununa Kırmızı takımdan Cemal Can ile Berkan çıktı. Mavi takımdan ise Sercan ile Yasin çıktı. Büyük heyecanın olduğu oyunu kazanan takım ise; KIRMIZI TAKIM oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Ardahan, kendi isteği ile eleme adayı oldu. Evrim ile Sercan, Ardahan'ı yazarken Yasin, Evrimi yazdı. Böylelikle ilk eleme adayı Ardahan oldu.