İşte Survivor eleme adayı! (20 Haziran Cumartesi)

Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde kimin adı yazıldı? Survivor 113. yeni ve son bölümüyle ekranlara geldi. İkinci haftalık takımda kim kazandı? konsey oldu mu, konsey olacak mı, eleme adayları mavi takım mı kırmızı takım mı çıkardı? Peki 20 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde en çok kimin adı yazıldı? Merak edilenler haberimizde. İşte Survivor 2020 eleme adayı...
20 Haziran 2020 18:52- Son Güncelleme - 20 Haziran 2020 18:56
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’de eleme adayı belli oldu. Bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan taraf hangi takımı oldu. Peki Survivor 2020 eleme adayı kim? İzleyenler, 20 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim çıktı, konseyde en çok kimin adı yazıldı araştırmalarına başladı. eleme adayı ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.  İşte Survivor 2020 eleme adayı

SURVIVOR ELEME ADAYI KİM ÇIKTI? 20 HAZİRAN CUMARTESİ

Survivor'ın yeni bölümünde kırmızı ve mavi takım, ilk defa dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kazanan taraf ise belli oldu. İşte tüm detaylar... HABERİMİZ DEVAM EDİYOR AŞAĞI DOĞRU KAYDIRIN!

 

Survivor'da eleme adayını 1 isim belirleyecek. Dokunulmazlık oyununda herkes bireysel olarak yarıştı. Bireysel oyunun sonunda iki isim finale çıktı ve kazanan isim eleme adayını belirleyerek 3 arkadaşı ile birlikte ödül sahibi oldu. Finale çıkan isim Sercan ile Cemal Can oldu. İki oyuncu arasında 2 oyun oynandı. İlk oyunu Cemal Can, kazandı ve durumu 1-0 yaptı. 

İŞTE DOKUNULMAZ OYUNUNU KAZANAN İSİM

Dokunulmazlık ödülünü kazanan isim Cemal Can, oldu. Cemal Can, bir kişinin eleme adayı olmasını sağlayacak. 

İŞTE İLK ELEME ADAYI

Cemal Can, ilk eleme adayını seçti. Cemal Can'ın eleme adayı yaptığı isim; Evrim oldu. Böylelikle ilk eleme adayı Evrim oldu.