İşte Survivor iletişim oyunu kazanan takım! (2 Haziran Salı)

Survivor iletişim oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor 95. yeni ve son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler iletişim oyununu kazanmak için mücadele etti. Peki 2 Haziran Salı Survivor iletişim oyununu hangi takım kazandı? İki takımın yarışmacıları, aileleriyle telefonda konuşabilmek için mücadele etti. İşte Survivor 2 Haziran Salı iletişim ödülünü kazanan takım…
2 Haziran 2020 16:00- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 16:03
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler - Gönüllüler, iletişim ödülünde karşı karşıya geldi. 95. yeni ve son bölüm TV8’den canlı olarak izlendi. Peki Survivor 2020 2 Haziran Salı iletişim oyununu kim hangi takım kazandı, Ünlüler mi Gönüllüler mi? Acun Ilıcalı, iletişimi kazanan takımın ailesiyle telefonda konuşabileceğini açıklamıştı. Ayrıca Acunn.com'da iletişim oyununu izleyebilirsiniz. İşte Survivor 2 Haziran Salı iletişim ödülünü kazanan takım

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? (2 HAZİRAN SALI)

Survivor’ın son bölümü TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, iletişim oyununda mücadele etti. Fragmanda Acun Ilıcalı, kazanan takım yarışmacılarının aileleriyle telefonda görüşebileceğini açıklamıştı. Peki Survivor iletişim ödülünü hangi takım kazandı? Zorlu parkurda mücadele verecek iki takım da zaman zaman oyun içerisinde gerginlikler yaşadı. 

 

NELER YAŞANDI

İletişim oyununun avantaj bölümünü Ünlüler kazandı. Eşleşmede avantajı eline geçiren Ünlüler, rakiplerini seçtiler. Oyuna başlandığı zaman ise Gönüllüler, oyuna çok hızlı başladı. İlk 4 oyunu kazanmayı başaran Gönüllüler durumu 4-0'a kadar getirdiler. Sercan'ın Yasin'den oyunu almasıyla birlikte Ünlüler durumu 4-1'e getirip oyuna odaklanmak istediler. Yunus Emre, bileğini burkması sonrası oyuna devam edemedi ve Ünlüler oyuna 3 kişi başladılar. 

Kazanan takım güncellenecek ve haberimizde yer alacaktır...

Sercan'ın oyunu kazanmasıyla birlikte Ünlüler'de moral yüksekliği oluştu. Parkur'da hızı olan Elif, Evrim'e fark atarak atış bölümüne geldi ve halkaları çembere atmayı başardı. Durum böylelikle 4-2'e gelerek Ünlüler farkı 4'ten 2'ye indirdi. Ünlüler, oyuna daha fazla odaklandığını göstermeye devam etti. Aycan, takımın kazanmasına destek vererek durumu 4-3'e getirerek farkı 1 sayıya indirdiler ve durum 4-3'e geldi.


4-0 geriden gelen Ünlüler, 3 kişi olmalarına rağmen oyunu çevirmesini bildiler. Evrim ile Barış'ın kavgası, Cemal Can'ın parkurda oyunu bırakması gibi durumlardan etkilenen Gönüllüler oyundan koptular. Ünlüler ise bu durumdan faydalanarak durumu 6-5'e getirerek oyunda ilk kez öne geçtiler ve iletişim ödülüne biraz daha yaklaştılar. Geriden gelerek oyunu domine etmeyi başaran Ünlüler, geriden gelerek 8-6 öne geçti ve iletişim ödülünde son oyunlara doğru gitmeye başladılar. Oyun kazanmaya devam eden Ünlüler, moral olarak tamamen oyuna odaklanmayı başardılar. Gönüllüler, kendi aralarında tartışmalardan sonra oyuna odaklanmakta zorluk yaşamaya devam ediyorlardı.

İŞTE KAZANAN TAKIM

Büyük fark ile oyuna başlayan Gönüllüler, oyuna daha fazla odaklanamadı. Yunus Emre'nin avantaj oyunundan sonra sakatlanması ve oyun başından sonuna kadar oynanaması ile birlikte Ünlüler oyuna 3 kişi devam etmek zorunda kaldı. 3 kişi olarak oyuna devam eden Ünlüler, 4-0 geriden gelerek durumu 9-6'a kadar getirip rakiplerine fark atmayı başardılar. Son noktayı koyan isim ise Aycan oldu. Oyunu kazanarak takımının iletişim ödülünün sahibi yapmayı başardı. Böylelikle iletişim ödülünü ÜNLÜLER kazandı.Adaya ise en az oy olarak veda eden isim Aycan Yanaç oldu. Milli kadın futbolcu Aycan'ın elenmesi sonrası duygusal anlar yaşandı.

Eintracht Frankfurt - Borussia Mönchengladbach (1-3) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20