İşte Survivor Sercan Yıldırım'ın aşk listesi

Sercan Yıldırım kimdir, Nisa Bölükbaşı ile aşk mı yaşıyor, Survivor Nisa ile Sercan'ın videoları, Acun Ilıcalı neler söyledi, bu ikili yakalandı mı, Acun, Sercan ile Nisa aşkını açıkladı mı, daha önce kimler aşık oldu, yaşandı mı benzer olay, Acun'un tepkisi ve daha fazlası detaylar haberimizde...
15 Nisan 2020 20:35- Son Güncelleme - 15 Nisan 2020 20:46
Google news abonelik

Survivor'da Nisa ile aşk yaşadığı iddia edilen Sercan Yıldırım'ın, aşk listesi de oldukça kabarık. Galatasaray ve Bursasspor'da da forma giymiş olan Sercan Yıldırım, Survivor'a katılmadan önce de yaşadığı ilişkilerle gündeme geliyordu. İşte Sercan'ın yaşadığı ilişkiler;

TUVANA TÜRKAY:

Birçok dizi ve filmde oynayan güzel oyuncu Tuvana Türkay, Sercan Yıldırım'ın eski aşklarından. İkili 1.5 yıllık birlikteliklerini 2013 yılı sonunda noktalamıştı. Ünlü oyuncu daha sonraları ise bir diğer milli futbolcu Alper Potuk ile uzun süreli bir ilişki yaşadı.

Hatta Sercan Yıldırım ve Alper Potuk'un bu ilişki sonrası arkadaşlıklarını bitirdiği medyada yer almıştı.

HELİN AVŞAR

Sercan Yıldırım, zirve döneminde, yani 2010 yılında Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar ile ilişkisiyle de gündeme gelmişti.

ECE ERKEN

Sercan Yıldırım'ın geçmişte ilişki yaşadığı bir diğer ünlü isim ise Ece Erken. Sercan Yıldırım ile Ece Erken arasında da hayli bir yaş farkı bulunuyordu.

CEYDA ATEŞ

Sercan Yıldırım'ın 2010'ların başlarında, kariyerinin zirvesindeyken ilişki yaşadığı bir diğer güzel ise, oyuncu Ceyda Ateş. Sercan Yıldırım, Helin Avşar ile ayrıldıktan sonra Ceyda Ateş ile birliktelik yaşamıştı.

Ve son olarak Survivor'da yarışmaya devam eden Nisa Bölükbaşı ile aşk yaşadığı iddia edilmeye başlandı.

Yok böyle bir gol! Orta sahadan attı...