İşte Survivor sms sıralaması! (16 Haziran Salı)

Survivor 16 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması video izleyerek görebilirsiniz… fenomen yarışması Survivor’da eleme adayları belirlendi. 16 Haziran Salı oy sıralamasına göre bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 16 Haziran Salı mavi kırmızı takım sms sıralaması video izleyerek ulaşabilirsiniz. Survivor’dan kim elendi? 109. bölümde sms oylaması sonuçlarına salı yarışmacı adaya veda edecek. İşte Survivor Ünlüler Gönüllüler 16 Haziran Salı sms sıralaması…
16 Haziran 2020 17:20- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 17:22
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler’de sms sıralaması belli oldu! Dokunulmazlığı kaybeden takımlar eleme adayı çıkarmışlardı. 109. bölümde sms oylaması sonuçlarına göre salı akşamı bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 16 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler mavi kırmızı takım sms sıralaması Acunn.com video izleyerek ulaşabilirsiniz! Survivor’dan kim elendi, sms sıralamasında kim birinci kim sonuncu? İşte tüm detayları Acunn.com’dan video izleyerek sms sıralaması da dahil öğrenebilirsiniz!

İşte Survivor sms sıralaması! (16 Haziran Salı)

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Haftanın en önemli oyunları olan dokunulmazlık serisi ve ödül oyunları da tamamlandı.

Ödül oyununu kazanan takım kırmızılar oldu. Kırmızı takım, önce özel jetin keyfini doyasıya çıkardı daha sonra ata binip, eğlenceli vakit geçirdi. Kırmızı takım, şelalenin yanında hazırlanan yemekleri de yedi ve hazırlanan eve gittiler.

Dokunulmazlık oyunları da nefesleri kesti. Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunlarının tümünün kazandı. Mavi takım yarışmacıları olan Ardahan, Evrim, Yasin ve Sercan eleme adayı oldu.

Bu akşam yapılacak konseyde elenecek isim belli olacak. Tüm detaylar ise haberimizde yer alacak...