İşte Survivor sms sıralaması! (Mavi ve kırmızı takım)

16 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video haberimizde! fenomen yarışmasında elenen isim belli oldu. Peki Survivor’da 16 Haziran Salı akşamı kim elendi? sms sıralaması video izleyenlere duyuruluyor. Mavi veya kırmızı takımdan bir yarışmacı, sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre adaya veda edecek. İşte Survivor 2020 16 Haziran salı sms sıralaması video ve yarışmadan elenen isim…
16 Haziran 2020 17:32- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 17:33
Google news abonelik

TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de adaya kim veda etti? 16 Haziran Salı günü elenen yarışmacı sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. Dokunulmazlık sonrası Ardahan eleme adayı olarak çıkmıştı. Peki Survivor’dan kim elendi? İşte Survivor 2020 16 Haziran Salı sms sıralaması ve adaya veda eden isim...

İşte Survivor sms sıralaması! (Mavi ve kırmızı takım)

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Haftanın en önemli oyunları olan dokunulmazlık serisi ve ödül oyunları da tamamlandı.

Ödül oyununu kazanan takım kırmızılar oldu. Kırmızı takım, önce özel jetin keyfini doyasıya çıkardı daha sonra ata binip, eğlenceli vakit geçirdi. Kırmızı takım, şelalenin yanında hazırlanan yemekleri de yedi ve hazırlanan eve gittiler.

Dokunulmazlık oyunları da nefesleri kesti. Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunlarının tümünün kazandı. Mavi takım yarışmacıları olan Ardahan, Evrim, Yasin ve Sercan eleme adayı oldu.

Bu akşam yapılacak konseyde elenecek isim belli olacak. Tüm detaylar ise haberimizde yer alacak...