• Diğerleri

İşte Survivor yeni bölüm fragmanı! Flaş görüntüler...

Survivor 2020 86. bölüm fragmanı izleyin... TV8'in fenomen yarışmasında yeni tanıtım yayınlandı. Survivor 24 Mayıs Pazar yeni bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde. Dokunulmazlık oyununda kazanan kim olacak? Survivor 2020 86. Bölüm tanıtım fragmanı 24 Mayıs Pazar Acunn.com'dan yeni bölüm tanıtımı izle…
23 Mayıs 2020 23:43- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 23:45
Google news abonelik

Survivor'da heyecan devam ediyor. İşte yeni bölüm'den flaş kareler! Survivor 2020 86. bölüm fragmanı izleyin... TV8'in fenomen yarışmasında yeni tanıtım yayınlandı. Survivor 23 Mayıs Cumartesi yeni bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde. Ünlüler Gönüllüler Anlat Bakalım'da ünlü isimlerle yarışacak! Survivor 2020 86. Bölüm tanıtım fragmanı 23 Mayıs Cumartesi Acunn.com'dan ve Youtube yeni bölüm tanıtımı izle

Survivor yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Survivor 85. Bölümde oyun öncesinde Acun Ilıcalı, haftalık görev oyununu kazanan takımı açıkladı. Survivor 2020’de bu hafta yarışmacılarında bir hamak yapmaları istenmişti. Geçen hafta Ünlülerin isteği üzerine Nisa, hamak yapımında yer almadı. Ünlüler ile Gönüllülerin yaptıkları hamaklar, Acunn.com üzerinde izleyicilerin beğenisine sunuldu ve oylama yapıldı. Bu oylama sonucuna göre kazanan takım yine Gönüllüler oldu. Bu görev oyunu, Survivor’da Gönüllülerin kazandığı üst üste 6. Görev oyunu oldu. Görev oyunu kazanan Gönüllülerin ödülü ise tiramisu idi. Bununla birlikte bu hafta yarışmacılardan birer şapka yapımı istendi. Bu oyunu ödülü ise dondurmalı irmik helvası olarak açıklandı.

SURVIVOR 86. BÖLÜM FRAGMANI İZLE 

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün orman evinde pizza olduğu ve büyük heyecana sahne olan oyunda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti ve kazanan takımı 10-5 skoruyla Gönüllüler takımı oldu.  

Survivor'da ilk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı konseye gitti. Sayıları 4 kişiye düştüğü için yıkılmakla karşı karşıya kalan ekipte Yunus Emre, Sercan'ı; Aycan, Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi.

Böylelikle Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı Yunus Emre oldu.

Liverpool - Wolverhampton (2-0) - Maç Özeti - Premier League 2018/19