• Diğerleri

İşte Survivor yeni bölüm fragmanı! Flaş görüntüler...

Youtube Survivor 2020 87. bölüm fragmanı izleyin... TV8'in fenomen yarışmasında yeni tanıtım yayınlandı. Survivor 25 Mayıs Pazartesi yeni bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde. Zorlu mücadelelerde kazanan hangi takım olacak? Youtube Survivor 2020 87. Bölüm tanıtım fragmanı 25 Mayıs Pazartesi Acunn.com'dan yeni bölüm tanıtımı izle…
24 Mayıs 2020 23:25- Son Güncelleme - 24 Mayıs 2020 23:31
Google news abonelik

Survivor'da heyecan devam ediyor. İşte yeni bölüm'den flaş kareler! Youtube Survivor 2020 87. bölüm fragmanı izleyin... TV8'in fenomen yarışmasında yeni tanıtım yayınlandı. Survivor 25 Mayıs Pazartesi yeni bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde. Yeni bölümde neler olacak? Survivor 2020 87. Bölüm tanıtım fragmanı  25 Mayıs Pazartesi  Acunn.com'dan ve Youtube yeni bölüm tanıtımı izle

Survivor’ın 86. yeni ve son bölümü 24 Mayıs akşamı TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, önce futbol maçında karşılaştı. Sercan Yıldırım’ın kaptanlığını yaptığı Survivor 2020 takımında Aycan, Berkan, Yasin ve Ardahan gibi isimler yer alırken; Acun Ilıcalı’nın kaptanlığını yaptığı Acun Medya takımında ise İrem Kanan, Esat Yontunç gibi isimler yer aldı. Daha önce oynanan futbol maçında Acun Medya, Survivor 2020 takımını mağlup etmişti.

Acun Medya ve yarışmacılar arasında oynanan rövanş maçı ise nefesleri kesti. Mücadele kazanan takım ise Acun Medya oldu.

Bayram haftası özel programının bir başka sürprizi ise Anlat Bakalım oldu. Yarışmacılar,  ve eşleştikleri ünlü isimler, Anlat Bakalım oynadı. Yarışma eğlenceli anlara sahne oldu.

YOUTUBE SURVIVOR 87. BÖLÜM YENİ TANITIM FRAGMANI İZLE

Didier Drogba | İz Bırakanlar - Premier League