İşte Survivor'da basketbol oyununu kazanan takım!

14 Mayıs Perşembe Survivor basketbol oyunun kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor’da Acun Medya ve Barış'ın takımı basketbol oyunu için mücadele etti. Acun Medya'ya meydan okumalar devam ediyor. Peki basketbol oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Basketbol oyununda Barış ve takımını destekleyen sayısı oldukça yüksek oldu. Mert, Sercan destekledi. 14 Mayıs Perşembe Survivor basketbol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar haberimizde.
14 Mayıs 2020 21:32- Son Güncelleme - 14 Mayıs 2020 21:38
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın yeni bölümünde basketbol oyunu nefesleri kesti. Barış kendi takımında seçtiği arkadaşları ile Acun Medya'ya kafa tuttu. Berkan, Ardahan, Yasin ile çıkan Barış karşısında Acun Medya ekibi vardı. Survivor 14 Mayıs Perşembe basketbol oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Heyecanın büyük ölçüde yaşandığı yarışmada takımlar izleyiciler ödül oyunu kazanan takım şeklinde araştırmalarını sıklaştırdı. Peki ödül ne? İşte 14 Mayıs Salı Survivor basketbol oyunu kim kazandı hakkında tüm detaylar...

İşte oyun hakkında tüm detaylar;

Acun Medya takım olarak Acun Ilıcalı, Doğukan, İrem Kanan, Tunç ile başladı. Oyun 3'er kişilerle oynandı. İlk olarak Yasin, Barış ve Berkan'ın karşısına İrem Kanan, Doğukan ve Esat Yontuç çıktı. Acun Ilıcalı takımı kenardan yöneterek oyununa mola arasında girmek için bekledi.

İlk devreyi Acun Medya 10-8 kazandı. İrem Kanan ile Yasin'in oynadığı oyun sonrası rakipler sayıları buldular. Acun Medya'da ön plana çıkan isim İrem Kanan olurken Survivor 2020'de Yasin oldu. Ardahan oyuna sonradan girdi. Acun Ilıcalı'da aynı an oyuna girdi ve Acun Ilıcalı'ya sert faul sonrası Acun Ilıcalı birkaç dakika dinlendi ve oyuna devam edildi. 

Basketbol ikinci devre ise kaldığı yerden devam etti. 10-8 üzerinden devam eden karşılaşmada iki takımın sert oynaması gözlerden kaçmadı. 

2020 Survivor'da yeni yarışma olan basketbol oyununda 3. molayı yine 15 sayıya ulaşan Acun Medya ulaştı. Mola öncesi 15-11 yaparak molaya gittiler. İrem Kanan güzel oyununa devam ediyor ve takımı taşıyor. 2020 Survivor ekibi İrem Kanan'ı durdurmakta zorlanmaya devam ediyor. 

Oyunun bu bölümünde hızlı başlayan Survivor 2020 ekibi tempoyu arttırarak farkı düşürmeye başladı. Yasin'in hızlı koşuları ve Barış'ın uzaktan attığı sayılarla farkı 2'e kadar düşürdüler ve oyuna tekrar ortak oldular. 

Oyunun 3. bölümüne Survivor 2020 ekibi hızlı başladı ve artık uzaktan şutlarla takımı ayakta tutmaya çalıştılar.  Uzaktan şutlara daha çok odaklanan Barış attığı sayılarla takımı ayakta tutmaya devam etti. Yasin'in pota altına yaptığı hızlı koşularla takımını hücuma yöneltme konusunda başarılı oldu. Oyunun son bölümünde büyük mücadele oldu ve Murat'ın beraberlik teklifi sonrası iki takımda oyunun beraber bitmesini kabul etti ve mücadele 19-19 sonrası beraberlikle sonuçlandı. Mert'in saniye geçti itirazı sonrası Acun Ilıcalı, Mert'e pozisyonu tekrar izletti. Saniye geçmediğini ve ödülden yararlanamayacağını söyledi. Mert kabul etti ve ödülden yararlanamadı.

Böyle gol 40 yılda bir görülür