İşte Survivor'da ödül oyununu kazanan takım! (1 Haziran Pazartesi)

1 Haziran Pazartesi Survivor yeni son bölümde ayak tenisi maçının kim kazandı? TV8’in sevilen yarışması Survivor 94. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler ödül oynadı. Peki 1 Haziran Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Haziran Survivor ödül oyununu kazanan takım…
1 Haziran 2020 20:50- Son Güncelleme - 1 Haziran 2020 20:53
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de ödül oyunu heyacanı yaşandı! Peki 1 Haziran Pazartesi Survivor yeni son 94. bölümde ödül oyununu kim kazandı,  dört dokunulmazlık oyununu kazanan Gönüllüer, son bölümlerde oyun kaybetmeyerek rakiplerinin 4 yarışmacısını da eleme adayı yaptılar.Nefesleri kesen ödül oyunu yarışmasının galibi kim sorusu ise merak ediliyor. Öte yandan, Acunn.com ve Youtube’dan Survivor 1 Haziran ödül oyununu canlı izleyebilirsiniz. İşte 1 Haziran Pazartesi Survivor Ödül oyununu kim kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi sorusunun cevabı…

SURVIVOR ÜNLÜLER İLE GÖNÜLLÜLER ARASINDA OYNANAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? (1 Haziran Pazartesi)

NELER YAŞANDI

Berkan'ın oyunu kazandıktan sonra 'Suat usta, yemekleri hazırla geliyoruz.' sözleri üzerine sinirlenen Yunus Emre, ilk başlarda tepkiler verdi. Daha sonra Berkan ile Sercan'ın çıktığı oyunda Sercan oyunu kazandı ve 'Aloo Suat Usta, geliyoruz.' demesiyle oyunda kızışmalar başladı. Berkan'ın yanına giderek 'Suat Usta, Selamun Aleykum' diyen Yunus Emre'ye Berkan cevap verince alanda sert konuşmalar yaşandı ve Yunus Emre'nin ettiği küfürlere uyarı veren Acun Ilıcalı, Yunus Emre'yi oyundan ihraç etti. 'Burası medeni' diyen Acun Ilıcalı'ya cevapları içinde rakiplerine hakaret eden Yunus Emre oyundan ihraç edildi ve yaptırım yapılacağı söylendi. Oyundan sonra Acun Ilıcalı, Yunus Emre'nin devam edip etmeyeceğini açıklayacak. 

Gönüllüler oyuna hızlı şekilde başladı ve durumu 5-2'e kadar çıkardı. Ünlüler oyunun kızışmasından faydalaran farkı 1 sayıya indirdi ve 6-5 sonuca getirdiler. Gönüllüer 6-5 önde çıktığı oyunda, Yunus Emre'nim yokluğunda ödül oyunu kazanmak için mücadele vermeye başladı.  Parkur'a Sercan ile Yasin çıktı. Topları potaya atmak için gözleri kapalı şekilde oyun alanına gelen ikili arasında Yasin, atış avantajı elinde geldi. Yasin'in ilk 2 topu potanın içinden çıkması sonrası, Sercan daha hızlı davranarak oyunu kazandı ve durumu 6-6'a getirdi. Yasin'in şanssızlık üzerine kendi kendine isyan etmesi gözlerden kaçmadı.

Geriden gelen Ünlüler 3 kişi olmasına rağmen öne geçmeyi başardılar. Sercan'ın oyun kaybetmemesi Ünlüleri motive ederken, Gönüllülerde moral bozukluğu başladı. Sercan'ın kazanmasıyla birlikte Ünlüler 8-7 öne geçerek ödül oyununa biraz daha yaklaştı. Ünlüler'de Aycan, son sayıya kalmak için oyuna çıkarken, Gönüllülerde Evrim, tekrar beraberliği yakalamak için çıktı. Evrim'in parkur sonlarına doğru önde gelip son anda takılmasını yalakayan Aycan, atış bölümüne birlikte geldiler. İki  yarışmacı da ilk atışlarını potaya attı ve 1-1 eşitlendiler. Aycan, atış avantajını elinde bulundurarak ikinci atışı atamadı. Evrim ise, 2/2 yaparak takımının sayı kazanması sağladı ve durumu 8-8'e getirdi.

Dominik'te her oyunun final olduğu kritik mücadeleler başladı. Durum 8-8 ve her iki takım büyük ödül için mücadele etmeye başladılar. Gözleri kapalı şekilde ellerindeki topları iten yarışmacılar, engellerden yanındaki takım arkadaşlarının yönlendirmesi ile parkur sonuna kadar geldiler. 8-8 devam eden oyunda Nisa ile Elif karşı karşıya geldi. Top atma bölümüne aynı anda gelen iki oyuncu, ilk attıkları topları potaya koymayı başardılar. İkinci topu atamayan Elif, avantajı kaybetti. Nisa 2/2'de iki yaparak takımının final oyuna çıkmasını sağladı ve durum 9-8'e Gönüllüler lehine döndü. Bayrak yarışması için 1 oyun kaldığı için takımlar 1 oyuncu seçtiler. Ünlüler'de Sercan, Gönüllüler'de ise Evrim yarışmaya başladı. Survivor'da bu sezon ilk kez kadın-erkek yarışmacısı karşı karşıya geldi. Sercan oyunu kazanırsa bayrak yarışmasına gidilecek, Evrim, kazanırsa ödül Ünlülerin olacaktı. İki oyuncu parkura geçtiler ve oyuna başladılar.

İŞTE KAZANAN TAKIM

İŞTE KAZANAN TAKIM

5 oyunda 5/5 yapan Sercan, bu sezonun rekorunu kırmak için oyuna başladı. Kazandığı taktirde, 5/5 yapan Ersin'i geçerek bu sezonun en fazla oyun kazanan yarışmacısı olacak. Evrim, parkurda Sercan'dan önce gelerek avantajı eline geçirdi ve atışlara başladı. Sercan, parkur'da devam ederken Evrim, 2/2 yaparak oyunu ve ödülü kazanmayı sağladı. Böylelikle Gönüllüler bu hafta ödülünü kazanan takım oldu!