• Diğerleri

İşte Survivor'da ödül oyununu kazanan takım! (29 Mayıs Cuma)

29 Mayıs Cuma Survivor yeni son bölümde ayak tenisi maçının kim kazandı? TV8’in sevilen yarışması Survivor 91. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler ödül oynadı. Peki 29 Mayıs Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte 29 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım…
29 Mayıs 2020 21:59- Son Güncelleme - 29 Mayıs 2020 22:01
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de ödül oyunu heyacanı yaşandı! Peki 29 Mayıs Cuma Survivor yeni son 91. bölümde ödül oyununu kim kazandı,  Daha önce galibiyet alan iki taraf, bu akşam rövanş maçında karşı karşıya geldi. Nefesleri kesen ödül oyunu yarışmasının galibi kim sorusu ise merak ediliyor. Öte yandan, Acunn.com ve Youtube’dan Survivor 29 Mayıs ödül oyununu canlı izleyebilirsiniz. İşte 29 Mayıs Cuma Survivor Ödül oyununu kim kazandı Ünlüler mi Gönüllüler mi sorusunun cevabı…

SURVIVOR ÜNLÜLER İLE GÖNÜLLÜLER ARASINDA OYNANAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? (29 MAYIS CUMA)

Ödül oyununa hızlı başlayan taraf Gönüllüler oldu. Oyunun ilk bölümünde durumu 3-1'e getiren Gönüllüler'de oyunu artık domine ettiklerini düşünen yarışmacılar yansıdı. Sercan ile Ardahan'ın çıktığı oyunda Ardahan farkı açmak için, Sercan ise oyunu ayakta tutmak için parkura çıktı. Heyecanla süren oyunun sonunda Sercan kazanarak durumu 3-2'e getirdi ve takımı ayakta tutmayı başardı. Daha sonra Evrim ile Elif sahneye çıktılar. Evrim takımı için farkı devam ettirmek için çıkarken, Elif ise beraberliği yakalayıp takımını tekrardan oyuna ortak etmeye çalıştı. Elif'in yine parkur sonuna fark açarak gelmesi Evrim'i iyice oyundan düşürdü. Atışlara gelir gelmez 1 halka atan Elif, ikinci halka için atışlarına devam etti. Evrim ise gelir gelmez altın halka atışlarına başladı. Elif, ikinci halkayı attı ve takımı adına yeniden oyuna ortak oldu. Durum 3-3 oldu.

Ünlüler geriden gelip beraberliği yakaladıktan sonra oyuna daha çok odaklandı. Yunus Emre ile Cemal Can bu sefer parkurda rakip oldular. İkili aynı anda atışlara geldiler ve büyük heyecanla atışlarına devam ettiler. Yunus Emre atışlarda daha hızlı davranarak takımını 3-1 geriden 4-3 öne getiren skoru aldı.

3-1 öndeyken oyunda 4-3 geriye düşen Gönüllerde moral bozukluğu tamamen belli oluyordu. Nisa tekrardan oyuna ortak olmak için parkura çıkarken, Aycan ise oyunu tamamen domine etmek için parkura çıktı. Nisa'nın atışlarda daha iyi olması sonucunda Gönüllüer bu sefer beraberliği yakaladı ve oyunu 4-4'e getirdiler. İki takım oyuncuları da oyunda ne kadar istekli olduklarını göstermeye başladılar ve birbirlerine oyunu vermemek için mücadele etmeye başladılar.

Geriden gelen Ünlüler oyuna daha çok odaklandığı çok net belli oluyordu. Her haftanın sms birincisi Barış ile son zamanlarda sakatlıktan çıktıktan sonra yükselişe geçem Sercan karşı karşıya geldi. İki takım oyuncusu da öne geçmek için çıktığı oyunda atışlara kadar birlikte geldiler. Atışlarda halkayı iki oyuncuda aynı anda atmayı başardılar. İkinci halkaya geçtiklerinde ise Sercan'ın atışı başarılı olunca oyunu Ünlüler kazandı ve tekrardan öne geçerek durumu 5-4'e getirdiler. 

İŞTE OYUNU KAZANAN TAKIM!

İŞTE OYUNU KAZANAN TAKIM!

3-1 geriden gelen Ünlüler oyuna odaklanmasından sonra durumu 9-5'e kadar getirdi. Yunus Emre ile Berkan oyunda karşı karşıya geldi. Yunus Emre ödül için çıkarken, Berkan tekrardan oyuna ortak olmak için parkura çıktı. Parkur'da büyük fark ile atışlara gelen Berkan, gelir gelmez direk altın halkayı aldı. İki atışta da başarısız oldu. Halkaları almaya giderken Yunus Emre'de gelir gelmez altın halkaları aldı ve atışlara başladı. İkinci atışlarına geçen Berkan attığı altın halkayı çembere koymayı başardı ve takımı adına oyunda kalmasını sağladı. Böylelikle durum 9-6'a geldi.

Geriden gelerek oyunu büyük ölçüde alan Ünlüler oyunun son bölümünde kaybetselerde kazanmayı bildiler. Son oyunda Berkan ile Sercan karşı karşıya geldi. Berkan önde gelmesine rağmen atışlarda iyi olmayınca Sercan altın halkayı tek atışta atınca oyunu kazanan taraf oldu. 10-7 İLE  ÖDÜLÜN SAHİBİ ÜNLÜLER OLDU.

Her takıma böyle kaleci lazım! Önce kurtardı, sonra golü attı