• Diğerleri

İşte Survivor'da Ünlüler sms sıralaması! Acunn.com video izle (12 Mayıs Salı)

Survivor Ünlüler sms sıralaması haberimizde. TV8’in sevilen yarışmasında belirlenen eleme adayları bu akşam halk oylamasına göre belli oldu. Peki Survivor’dan kim elendi? İşte Survivor 12 Mayıs Pazar Ünlüler sms sıralaması Acunn.com videosu! 12 Mayıs Salı oy sıralamasına göre bir yarışmacı adaya veda edecek. Vatandaşlar ise, Survivor’dan kim gitti, ünlüler sms sıralaması araştırmaları yapıyor. İşte bilgiler…
12 Mayıs 2020 20:59- Son Güncelleme - 12 Mayıs 2020 21:02
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor konsey akşamıyla TV8 ekranlarında izlendi. Biz de Survivor 12 Mayıs Pazar Ünlüler sms sıralaması Acunn.com videosu izlemek için merak edilenleri derledik. Peki Survivor’dan kim elendi? Acunn.com’dan ünlüler sms sıralaması 12 Mayıs Pazar video izleyin. 74. bölümde eleme adayları bu akşam halk oylamasına göre belli oldu. Ünlüler sms sonuçları ise Acunn.com’da yer alan video izleyerek öğrenilebilecek. İşte tüm bilgiler...

İŞTE SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI!

Her akşam TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyenlerin çok sevdiği yarışma Survivor 2020’de 12 Mayıs Salı yeni bölümde eleme heyecanı yaşanacak. Yarışmacılardan bir tanesi, halk oylaması ve sms sıralamasına göre adaya veda edecek. SMS sıralaması ise Acunn.com’daki video izlenerek ulaşılabilecek. Survivor 74. bölüm fragmanında izleyiciler, Acun Ilıcalı’nın çok üzgün olduğunu ve ‘Bu sezon Survivor’da benim için en beklenmedik veda oldu. Açık söyleyeyim belki de en üzüldüğüm veda diyebiliriz’ dediğini duymuştu. Survivor 12 Mayıs Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması Acunn.com video izleyerek ulaşabilir, detayları ise haberimzide bulabilirsiniz.

12 MAYIS SALI SURVIVOR ÜNLÜLER SMS SIRALAMASI İÇİN TIKLAYINIZ

Survivor’ın yeni bölümünde Acun Ilıcalı flaş bir haber verdi! Ilıcalı, Ersin Korkut’un yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. 

Ersin Korkut geçtiğimiz günlerde futbol oyunu ardından sakatlanmış ve emar çekilmişti. Emar sonuçları çıkan Ersin Korkut'un artık Survivor 2020'ye devam edemeyeceği duyuruldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada ‘Benim için en hüzünlü veda oldu’ ifadelerini kullandı.

Kornerden gelişine muhteşem vurdu! İnanılmaz bir gol...