Beşiktaş Başkanı Çebi'den 'yönetim istifa' tezahüratlarına açıklama

Aleyna Gürgen
26.09.2023 - 11:47 | Son Güncellenme: 26.09.2023 - 12:04

‘Beşiktaş Token’ basın toplantısında konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi taraftarların 'yönetim istifa' tezahüratlarına cevap verdi.

Beşiktaş Başkanı Çebi'den 'yönetim istifa' tezahüratlarına açıklama

Beşiktaş bugün Paribu iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Beşiktaş Token’ için bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Siyah-Beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi ise taraftarların 'yönetim istifa' tezahüratları hakkındaki soruyu yanıtladı.

"Ne istediklerini gerçekten bilmiyorum"

'Beşiktaş Token' için gerçekleştirilen basın toplantısında Ahmet Nur Çebi de söz aldı. "Gol atılıyor, 'yönetim istifa' deniyor. Bunun nedeni nedir, açıklar mısınız?" sorusuna cevap veren başkan bu konuda "Ah bir bilebilsem... Ben de bilemiyorum. Çağrıda bulunayım buradan: Bana da anlatsınlar. Ne istediklerini gerçekten bilmiyorum." ifadelerini kullandı. 

"Spor biraz kısmet biraz şans"

Ahmet Nur Çebi konuşmasının devamında "Konu ekonomiyse, ekonomi düzgün gidiyor. Spor biraz kısmet bazen şans. Sabırla bekleyin bence. Taraftara sabır diliyorum. Sorunlarını benimle paylaşsınlar." diyerek taraftarları diyaloğa davet etti. 

"Ben dinlemeye hazırım, gelen yok"

Taraftarların 'yönetim istifa' ifadeleri hakkında Çebi ayrıca "Taraftarların 'yönetim istifa' demesinin vardır sebebi, dinlemek lazım. Ben dinlemeye hazırım, gelen yok." dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler