İtalyan basını yazdı: En ciddi transfer teklifi Beşiktaş'tan!

27.07.2021 - 11:30 | Son Güncellenme: 27.07.2021 - 11:32

Beşiktaş forvet transferi yapacak. Siyah-beyazlıların gündemindeki Diego Costa ile ilgili son durumu İtalyan basını yazdı. İşte gelişme ve detaylar.

Abone Ol
Okuma süresi: 1dk

AJANSSPOR-HABER 

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın gündeminde yer alan Diego Costa ile ilgili iddialar devam ediyor. İspanyol golcü için İtalya'dan teklif var. Detaylar haberde...

Cagliari, Diego Costa ile ilgileniyor

İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Diego Costa ile Cagliari ciddi şekilde ilgileniyor. Futbolcunun transferi için görüşmeler devam ediyor. 

Bologna'ya önerildi, Costa veto edildi

Sport İtalia'dan Alfredo Pedulla, golcü futbolcunun Bologna'ya önerildiğini ancak; Sinisa Mihajlovic tarafından futbolcunun reddedildiğini de öne sürdü. 

En iyi teklifi veren Beşiktaş

Ayrıca haberde Beşiktaş'ın Diego Costa için en iyi teklifi yapan kulüp olduğu belirtildi. Siyah-beyazlıların bonuslarla birlikte 3.5 milyon Euro'ya varan bir sözleşme teklif ettiği ifade edildi. 

İspanya ve Brezilya'dan talipliler 

Hatırlanacağı üzere Diego Costa'nın Granada ve Brezilya'dan bir kulüple temasta olduğu gündeme gelmişti. Ancak; Granada bütçe problemi yaşamış ve oyuncuya 1.7 milyon Euro dışında bir öneride bulunamayacağını iletmişti. 

Beşiktaş haber bekliyor 

Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, golcü futbolcuya teklifini sundu. Siyah-beyazlılar futbolcudan geri dönüş bekliyor. Ayrıca alternatif isimler üstünde de duruluyor. Diego Costa geride bıraktığımız günlerde yaptığı açıklamada, "Geleceğimle ilgili henüz karar vermedim. Önümüzdeki haftalarda açıklayacağım" demişti.

Geçen sezonki performansı

Diego Costa geçen sezon 30 maçta 5 gol 5 asistlik performans sergilemişti. Futbolcu kariyerinde Chelsea, Valladolid, Celta Vigo ve Braga takımlarında da oynamıştı.

Senin için hazırladığımız haberler