İtalyan gazeteci açıkladı: "Murillo, Galatasaray'a gelmeyi kabul etti ama..."

06.01.2020 - 16:00 | Son Güncellenme: 06.01.2020 - 16:08

Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı-kırmızılıların, İtalya'da Roma forması giyen Mert Çetin ile Sampdoria’da oynayan Jeison Murillo için harekete geçtiği iddia edildi. Ünlü İtalyan gazeteci Lorenzo di Caprio, transferlerle ilgili son durumu Radyospor’da anlattı. Galatasaray, Mert Çetin’i kiralayacak mı? Jeison Murillo için teklif yapıldı mı? Tüm detaylar haberde…

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Lorenzo di Caprio'nun açıklamaları şu şekilde:

Lorenzo Di Caprio: "Galatasaray, Mert Çetin'i kiralamak istiyor"

Evet, Mert Çetin için bir görüşme var. Galatasaray, Mert Çetin’i kiralamak istiyor. Ama olumlu sonuçlanacak mı? Çok iyimser değilim. Çünkü zorlu bir müzakere olacak.

Lorenzo Di Caprio: "Roma, Mert Çetin'i tüm haklarıyla satmak isteyecektir"

Roma’ya Jesus için de teklifler var. Mert Çetin ayrılacaksa tüm haklarıyla satmak isteyeceklerdir. Jesus transferi olursa sezon sonuna kadar Mert kadroda kalacaktır.

Lorenzo Di Caprio: "Mert Çetin transferi çok zor görünüyor"

Mert Çetin’in Galatasaray’a transferi bence çok zor görünüyor. Galatasaray’ın talebi vardı ama kiralık olarak Roma’nın onay vereceğini düşünmüyorum. Roma’nın düşüncesi böyle.

Lorenzo Di Caprio: "Murillo'nun Galatasaray'a gelmek istediğini biliyorum"

Jeison Murillo transferi bence Galatasaray açısından daha olası görünüyor. Murillo’nun da Galatasaray’a gelmek istediğini biliyorum. Yüzde yüz oranda Sampdoria futbolcunun gidişine sıcak bakıyor. Ama Galatasaray kiralamak istiyor. Sampdoria satış istiyor.

Lorenzo Di Caprio: "Murillo'yu 1 milyon Euro'dan aşağıya bir rakama kiraya vermezler"

1 milyon Euro’dan aşağıya bir rakama futbolcuyu kiraya vermezler. Galatasaray daha aşağıda bir rakama ikna etmek istiyor. Oyuncu Galatasaray’ın teklifini kabul etti. Birkaç güne kadar kulüplerin sonuç alacağını düşünüyorum. Galatasaray bu konuda çok çalışıyor. Kiralık olarak almak istiyorlar. Sampdoria da iyi günler geçirmiyor. Murillo da İspanya’da pek çok takımda oynadı. O da ayrılmaya sıcak bakıyor. 

Senin için hazırladığımız haberler