AjanssporAjansspor uygulamasını indir

İtalyan gazeteci yazdı! İşte Trabzonspor'un yeni sağ beki...

İlk Yayınlanma : 16 Nis 2021 - 22:33 / Son Güncelleme : 16 Nis 2021 - 22:43

Dış haberler... İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Trabzonspor'un sezon sonu Roma'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Bruno Peres ile anlaşmaya vardığını yazdı. İşte detaylar...

İtalyan gazeteci yazdı! İşte Trabzonspor'un yeni sağ beki...

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Trabzonspor, gelecek sezon öncesi eksik bölgeleri doldurmaya şimdiden başladı. İşte o iddialardan bir diğeri çizme basınından geldi. İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Trabzonspor'un Roma'dan ayrılması planlanan Bruno Peres ile masada olduğunu yazdı. Schira, Karadeniz ekibinin Peres ile 3 yıllığına söz kestiğini ve senelik ödenecek ücrete kadar bütün kalemlerde anlaşmaya vardığını iddia etti.

Bruno Peres Trabzon yolcusu

Binlerce kişinin takip ettiği sosyal medya hesabından Bruno Peres transferini duyuran Nicolo Schira, Trabzon'un Peres'e yıllık 1,8 milyon Euro önerdiğini ve 3 yıllık bir anlaşma yapılacağını ileri sürdü. Henüz resmi kaynaklardan Peres transferine ilişkin bir açıklama gelmemekle beraber; Türkiye'de, Avrupa'daki gibi ön sözleşme opsiyonunun olmadığı biliniyor. 

Schira, "İşlem tamam! Sezon sonu Roma'dan ayrılan Peres, Trabzonspor ile yıllık 1,8 milyon Euro'dan 3 yıllığına anlaşmaya vardı." dedi.

 

Peres'e bonservis ödenmeyecek

TRT Spor muhabiri Barış Yurduseven’in haberine göre, 31 yaşındaki sağ bekin transferinde anlaşmaya çok yaklaşıldı. Ayrıca Peres’in Roma ile olan sözleşmesi sezon sonunda bittiğinden Trabzonspor bu futbolcuya bonservis ücreti ödemeyecek.