İzmir'de rüzgar sörfü heyecanı!

02.08.2017 08:27 - Son Güncelleme -
İzmir'de rüzgar sörfü heyecanı!

Rüzgar sörfünde Slalom Türkiye Ligi üçüncü ayak mücadelesi, İzmir'in Urla ilçesinde gerçekleştirilecek.

Türkiye Yelken Federasyonundan yapılan yazılı açıklamada, rüzgar sörfünde İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi iş birliğiyle düzenlenen Slalom Türkiye Ligi'nde üçüncü ayak mücadelesinin, Göztepe Kulübü Rüzgar Sörfü şubesi ev sahipliğinde Urla Torasan'da gerçekleştirileceği bildirildi.

Deneme antrenmanlarıyla yarın başlayacak mücadelede, cuma günü ilk yarışlar yapılacak. Organizasyon 6 Ağustos Pazar günü tamamlanacak. Ligin dördüncü ve son ayağı olan Türkiye Slalom Şampiyonası 17-20 Ağustos'ta Çeşme Alaçatı’da Çağla Kubat Rüzgar Sörfü Yelken Kulübü’nde yapılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, yarışların daha ilk yılında büyük heyecan ve ilgiyle takip edildiğini, Urla’da da izleyenleri keyifli yarışların beklediğini belirtti.

İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk de oldukça keyifli ve çekişmeli geçen yarışların, İzmir ve Ege’nin sörf merkezlerinin tanıtımına katkı koyduğunu vurgulayarak, sörf tutkunlarını Urla’daki yarışların heyecanını paylaşmaya davet etti.

Taraftarlar bıçak sopalarla futbolculara saldırdı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up