• Diğerleri

Jack Grealish kendini affettirdi!

27 Nisan 2020 16:25- Son Güncelleme - 27 Nisan 2020 16:28
Google news abonelik

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Aston Villa'nın takım kaptanı Jack Grealish, anlamlı bir harekete imza attı. Yıldız futbolcu ülkesindeki sağlık çalışanlarına destek olabilmek için geçtiğimiz sene ezeli rakipleri Birmingham City maçında giydiği formayı açık arttırmaya çıkardı. Açık arttırma sonucunda elde edeceği geliri, sağlık çalışanlarına açıklayacağını açıkladı.

Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Grealish: "Herkes bu maçın benim için ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu en büyük rakiplerimizden birine karşı aldığımız büyük bir galibiyetti. NHS Yardım Kuruluşları yararına bu formayı bağışlamaktan mutluluk duyuyorum" ifadelerini kullandı.

"Kendini affettiriyor"

Geçtiğimiz sezon Birmingham City maçında rakip taraftarın saldırısına uğrayan Grealish, saldırıya uğradıktan sonra gol atmış ve bunu kariyerinin en önemli anlarından biri olarak nitelendirmişti. 2 hafta önce karantina kurallarını hiçe sayarak bir ev partisine giden ve dönüşünde de kazan yapan 24 yaşındaki futbolcu, yaptığı bu anlamlı bağış sayesinde kendisini affettirmeyi planlıyor.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

Zor pozisyonda harika vurdu! Çılgın bir gol