AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Jan Vesely Fenerbahçe'den ayrıldı, ünlü oyuncu kızı gözyaşlarını tutamadı

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 23 Haz 2022 - 18:07 / Son Güncelleme : 23 Haz 2022 - 18:15

Fenerbahçe Beko'da taraftarın sevgilisi haline gelen Jan Vesely takımdan ayrıldığını açıkladı. Fenerbahçeli ünlü oyuncu Berna Laçin'in kızı Ada'da bu ayrılık sonrası gözyaşlarını tutamadı.

AJANSSPOR - HABER

Fenerbahçe Beko'nun efsane isimlerinden Jan Vesely, Fenerbahçe'den ayrıldığını açıkladı. Çekyalı oyuncu veda mesajında, "Bu sözleri yazmak benim için çok zor. 8 yıl sonra yolculuğumuz sona eriyor. Fenerbahçe her zaman kalbimin derinliklerinde olacak. İstanbul ve Fenerbahçe, her zaman benim evim olacak" diye yazdı.

 

Berna Laçin'in kızı Ada, gözyaşlarını tutamadı

Ünlü oyuncu Berna Laçin'in kızı Ada, Çekyalı basketbolcunun bu ayrılık mesajından sonra ağlamamak için kendini zor tutsa da başarılı olamadı. . Sosyal medyada paylaşılan videoda; Neden ağlıyorsun Ada? sorusuna ünlü oyuncunun kızı ''Yok öyle bir şey'' diyerek göz yaşlarına boğuldu

"Vesely, adını Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır"

Fenerbahçe Beko, Çek basketbolcu Jan Vesely ile yolların ayrıldığını açıkladı ve tecrübeli oyuncu için bir teşekkür paylaşımında bulunarak: "2014-15 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Jan Vesely ile yollarımız ayrılmıştır. Değerli sporcumuz, sona eren sözleşmesinin yenilenmesi için uzun süredir devam eden görüşmelerin ardından kariyerinde yeni bir maceraya atılmak istediğini Kulübümüze iletmiştir. Formamızı giydiği süre boyunca takım kimliğimizin en önemli parçalarından biri olan ve Fenerbahçe Beko'nun sembol isimlerinden biri haline gelen Jan Vesely, adını Fenerbahçe basketbol tarihine altın harflerle yazdırmıştır. Kıymetli sporcumuzun Fenerbahçe basketboluna yaptığı katkılar, camiamız tarafından hiçbir zaman unutulmayacak ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu, Vesely'i her zaman en içten şekilde ağırlamaya devam edecektir. Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almış olan Jan Vesely'e, Kulübümüze katkıları için teşekkür eder, kariyerinin yeni sayfası için kendisine başarılar dileriz. Jan Vesely, unutma ki formamıza iz bırakanlar unutulmazlar…" ifadelerini kullandı.