• Diğerleri

Jose Sosa, Trabzonspor'da devam edecek mi? Açıkladı...

3 Haziran 2020 15:09- Son Güncelleme - 3 Haziran 2020 15:55
Google news abonelik

Trabzonspor'un Arjantinli oyuncusu ve aynı zamanda takım kaptanı Jose Ernesto Sosa, sözleşme durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sosa, bordo-mavili takım ile sözleşme uzatıyor mu? İşte detaylar...

AJANSSPOR-HABER

"8 maçlık final süreci çok önemli"

Kulüp sitesinin YouTube kanalı üzerinden açıklama yapan Sosa, "Final periyotunda herkes elinden geleni yapıyor. Bize destek olanlar rahat olsunlar. Ben durumumu başkanımıza ilettim. Gelecekte takıma nasıl yardımcı olabileceğimi başkanla konuştum. Kulübümüzde saha içinde ve dışında görev alabileceğimi söyledim. Takımımızda hiçbir sorun yok. 8 maçlık final süreci çok önemli" dedi. 

"Ailemin üyesine yapılan söylemlere izin vermeyeceğim"

Sosa, "Takımımızı aile olarak görüyorum. Ne eşimin ne de ailemin bir üyesine yapılan bu söylemleri kabul etmiyorum, buna izin de vermeyeceğim. En büyük hedefimiz önümüzdeki maçlar" şeklinde konuştu. 

 

"İnsanlara hak ettikleri mutluluğu vereceğiz"

"İnsanlara hak ettikleri mutluluğu vereceğiz"

Sosa son olarak, "Takımızda herkes tek bir hedefe odaklandı. İnsanların bize destek olduğunu biliyoruz. Bize karşı gösterilen sevgiyi de görüyoruz. İnsanlara hak ettikleri mutluluğu vereceğiz. Önümüzdeki süreç tamamlandığında tekrar konuşabiliriz. Konu zaten şimdi değil, gelecekle alakalı. Önemli olan şu andaki süreç" ile sözlerini tamamladı. 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

Yaya Toure, kırmızı kart rekorunu eline aldı