Jose Sosa'nın Maradona anısı

Son dakika haberleri... Fenerbahçe'nin Arjantinli futbolcusu Jose Sosa, Arjantin ve dünya futbol efsanesi Maradona'nın ölümünün ardından neler söyledi? İşte detaylar...
26 Kasım 2020 12:19- Son Güncelleme - 26 Kasım 2020 12:23
Google news abonelik

Fenerbahçe'nin Arjantinli yıldızı Jose Ernesto Sosa, Maradona'nın hayatını kaybetmesinin ardından TRT Spor'a Maradona ile ilgili bir video mesaj paylaştı.

Maradona anısı

Maradona ile olan anısını anlatan Sosa, "Fenerbahçe ailesinden bir Arjantinli olarak bu mesajı yayınlamak istedim. Türkiye ve dünya için kötü bir haber aldık. Çok üzücü bir haber benim için. Bir dostluk maçı için oynamıştık. Ailem de beni ziyarete gelmişti. Maradona da oradaydı. Babamla birlikte idolüm olan Maradona ile birlikte fotoğraf çektirmiştik." dedi.

"Çok gururluyum"

Arjantin Milli Takımı'nda Maradona'nın öğrencisi olduğu için gururlu olduğunu ifade eden Sosa, "İlk o dostluk maçında tanışmıştık. Bunun sonrasında Mardona, Arjantin Milli Takımı'nın başına geldi. Ben de onun oyuncusu olarak o takımda bulundum. Onunla tanıştığım için çok gururluyum. Aynı zamanda onu kaybettiğimiz için çok üzgünüm. Ailesine sabır diliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.