Josef Sural'ın eşinden duygusal paylaşım

02.05.2019 - 11:18 | Son Güncellenme: 02.05.2019 - 14:18

Geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybeden Aytemiz Alanyasporlu Josef Sural'ın eşi Denisa sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile herkesi duygulandırdı. Açıklamaları yürek burktu.

"Bir parçamı kaybettim"

Denisa, eşi Josef Sural'ı kaybetmesinin ardından yaptığı ilk paylaşımda "Ne yazacağımı bilmiyorum, bir parçamı kaybettim. Telefondaki son sözün "Beni beklemeyin, seni seviyorum" oldu. Seni hep böyle hatırlayacağım. Sevgi dolu bir eş, baba ve arkadaş. Hiçbir zaman kötü davranmadın, hep adil olmaya çalıştın.

"Her gün onlara baktığımda seni göreceğim"

Dünyadaki en iyi baba sensin, bizi uzaktan bir yerden izlediğini biliyorum, iki harika kızımız için sana teşekkür ederim. Her gün onlara baktığımda seni göreceğim. Bu beni çok üzüyor çünkü seni nasıl sevdiklerini biliyorum, benim gibi..." ifadelerini kullandı.

"Hiç kimse onu senin sevdiğin gibi sevemeyecek"

Sözlerine devam eden Denisa, "Melissa sadece 3 aylık ama onu nasıl sevdiğini biliyorum, çünkü o senindi. Ona her zaman ne kadar harika bir baba olduğunu hatırlatacağız. Vaneska için ise seni kaybetmek çok kötü bir durum. Çünkü hiç kimse onu senin sevdiğin gibi sevemeyecek." dedi.

"Hayat bir daha asla aynı olmayacak"

Denisa ayrıca "Hayat bir daha asla aynı olmayacak, her an öleceğimi hissediyorum sonra bunu yapmamam gerektiğini biliyorum çünkü sen de mutsuz olursun. Bu trajik kaderle savaşmalıyız. Nedenini sormayı asla bırakmayacağım. Seni sonsuza dek seviyorum aşkım." ifadelerini kullanarak sözlerine son verdi. (Skor)

Senin için hazırladığımız haberler