Beşiktaşlı Josef de Souza Depremzedeye Verdiği Sözü Tuttu, Adana'ya Gitti

Akın Ungan
13.02.2023 - 00:27 | Son Güncellenme: 13.02.2023 - 00:51

Beşiktaş'ın Brezilyalı orta sahası Josef de Souza, depremin ardından enkaz altından çıkarılan Arda Can Övün'e verdiği forma sözünü tuttu. Josef, Adana'ya gitti.

AJANSSPOR HABER

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler yıkım yarattı. Toplam 10 ilde can kayıpları yaşandı. Bölgeye yardım kampanyaları başlatılırken, futbol dünyası da bu çalışmaların ön saflarında yer aldı.

Arda, Beşiktaş forması sözü aldı, Çetinsaya kaptanlara seslendi

Hatay'ın Odabaşı Mahallesi'nde depremin 128. saatinde enkaz altından çıkarılan 13 yaşındaki Arda Can Övün'e arama kurtarma ekipleri arasında yer alan Afet Gönüllüleri Derneği üyeleri, Beşiktaş forması sözü vermişti. Bu gelişmeyi takip eden Beşiktaş Asbaşkanı Serhan Çetinsaya takım kaptanlarına seslendi.

"Arda kardeşimiz için formamıza en anlamlı imzayı atalım"

Twitter'da "Kaptanlar görev sizde" diyerek Beşiktaş takım kaptanlarını etiketleyen Çetinsaya, Arda kardeşimiz için formamıza en anlamlı imzayı atalım" ifadelerini kullandı. Çetinsaya, 13 yaşındaki taraftara ise "Güzel kardeşim sen bir iyileş, seni ve seni kurtaran kahramanları inşallah en kısa sürede stadımızda ağırlayacağız" mesajını iletti.

İlgini Çekebilir
"Volkan abinin sesini duyunca çok kötü oldum"
Habere Git

Çetinsaya'nın çağrısına Josef cevap verdi! Adana'ya gitti

Asbaşkan Serhan Çetinsaya'nın bu çağrısına Beşiktaş'ın Brezilyalı kaptanı Josef de Souza cevap verdi. Yıldız orta saha, Adana'ya gitti. Hastanede tedavi altında olan Arda'ya bir video çeken Josef, yarın birlikte olacaklarını söyledi.

Souza: "Adana'yım, formanı getirdim"

Josef de Souza, paylaştığı videoda "Arda selamlar, ben Josef de Souza. Adana'yım, formanı getirdim. Yarın birlikteyiz, kucak dolusu sevgiler" ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Bafetimbi Gomis'ten minik Ege'ye büyük destek! "Artık yeğenim oldu"
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler