Juan Carlos Pamo: "Falcao, Murillo transferinde referans oldu"

13 Ocak 2020 16:24- Son Güncelleme - 13 Ocak 2020 16:24
Google news abonelik

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’ın İtalya’da Sampdoria forması giyen Jeison Murillo’yu kadrosuna katmak istediği gündeme gelmişti. Kolombiyalı gazeteci ve El País de Cali Yazarı Juan Carlos Pamo, transferle ilgili ulaştığı sıcak bilgileri Radyospor’da paylaştı. Jeison Murillo, Galatasaray’a transfer olacak mı? Ayrıntılar ve detaylar haberde…

Radyospor’da Spor Kazanı programında Özgür Sancar’ın canlı yayında sorularını yanıtlayan Juan Carlos Pamo’nun değerlendirmeleri şu şekilde:

Juan Carlos Pamo: "Falcao'nun inisiyatifiyle Murillo transferi gerçekleşecek"

Evet, Jeison Murillo’nun Galatasaray’a transferi büyük ihtimalle gerçekleşecek. Radamel Falcao ile yıl başını birlikte kutladılar. Kişisel anlamda Falcao’nun onu ikna etmesi transferin olacağına işaret ediyor. Ailece görüşüyorlar ve çok iyi ilişkilere sahipler. Radamel Falcao’nun inisiyatifiyle Galatasaray’a transferi gerçekleşecek.

"Falcao’nun varlığı Murillo’nun transferinde referans oldu"

"Falcao’nun varlığı Murillo’nun transferinde referans oldu"

Falcao, transferde temel bir faktör. Çok önemli bir referans oldu. Birlikte de oynadılar. Falcao’nun varlığı Murillo’nun Galatasaray’a transferi noktasında çok yardımcı ve referans oldu diyebilirim.

Jeison Murillo transferinde son durum...

Jeison Murillo transferinde son durum...

Muhtemelen kiralık olarak anlaşma gerçekleşecek. Sezon sonuna kadar süren bir anlaşma olacak. Ama satın alma opsiyonu var mı, bilemiyorum. Görüşmeler devam ediyor. Transfer süreci iyi bir yolda ilerliyor.

"Murillo Galatasaray'da başarılı olacaktır"

Valencia, Barcelona, Inter… Jeison Murillo, kendisini sürekli geliştiren ve kariyerli bir oyuncu. Sürekli ileriye giden bir oyuncu. Jeison Murillo bu anlamda çok başarılı olacaktır. Ne zaman Türkiye’ye ulaşır bilemiyorum. Başarılı olacağına inanıyorum.

Jeison Murillo, Sampdoria'da kaç maçta oynadı?

Jeison Murillo, Sampdoria'da kaç maçta oynadı?

Jeison Murillo bu sezon Sampdoria’da 12 maçta 844 dakika süre aldı ve skor üretemedi. Futbolcu 2 sarı kart, 1 de kırmızı kart görmüştü.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 8