AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Judocu Gelin, Damadı Yerden Yere Vurdu: Gelinlikle Zor Oldu Ama Güzel Oldu

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 09 May 2022 - 15:11 / Son Güncelleme : 09 May 2022 - 15:14

Denizli'de her ikisi de judo antrenörü olan Talha Enes Arıoğlu ile Ümran Şahbal'ın nikah töreni renkli görüntülere sahne oldu. Detaylar haberimizde...

AJANSSPOR HABER

Denizli Büyükşehir Belediyespor'un judo antrenörleri Ümran Şahbal ve Talha Enes Arıoğlu'nun nikah törenine Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve Denizli Judo İl Temsilcisi Oğuz Çay, sporcular ve aile yakınları katıldı.

Judo sporunu tanıtmak için salona gelinlik ve damatlığın üzerine judo kıyafetlerini giyerek giren Ümran Şahbal ve Talha Enes Arıoğlu, nikah öncesi gösteri maçı yaptı.

Nikah öncesi gösteri maçı yapıldı

Ümran Şahbal, nikah töreninde, 'Evet' demeden önce yaptıkları gösteri maçında yine siyah kuşak sahibi eşi Talha Enes Arıoğlu'nu minderde yerden yere vurdu. Çiftin gösteri maçı törene katılanlar tarafından alkışlandı. Gösteri maçının ardından nikah törenine geçildi. Başkan Zolan'ın kıydığı nikahta çift 'Evet' diyerek, hayatlarını birleştirdi.

'Antrenmanlarıdan alışığız'

Ümran Şahbal ise "İkimiz aynı sporu yaptığımız için uzun süredir böyle bir şeyi planlıyorduk. Gösteri maçı yaptık. Çok güzel oldu. Zaten antrenmanlarda çok alışık olduğumuz için sorun olmadı. Sadece gelinlikle zor ama yine de güzel oldu" diye konuştu.