Judonun altın kızı olimpiyata yelken açtı

13 Şubat 2018 13:47- Son Güncelleme - 13 Şubat 2018 13:47
Google news abonelik

Gençler Türkiye Judo Şampiyonası’ndan Gemlikli sporcular madalyayla döndü. Denizli'de yapılan organizasyonda bayanlarda ve erkeklerde kürsüye çıkan isimler de açıklandı.

Semanur ve Onur Kaya hedefe ulaştı

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Pamukkale Üniversitesi Spor Salonu'nda gerçekleştirilen ve 65 ilden 782 sporcunun mücadele ettiği Judo şampiyonasında Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü adına yarışan Semanur Erdoğan -70 kilo bayanlarda Türkiye Şampiyonu olarak altın madalyayı boynuna taktı. +100 kilo erkeklerde Onur Kaya ise Türkiye üçüncüsü olarak ödül kürsüsünde yerini aldı.

Amaç, bütün branşlarda başarı

Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hulusi Gandar, Gemlik adına önemli dereceler elde eden Semanur Erdoğan ve Onur Kaya’yı tebrik etti. Yakalanan başarılarla birlikte gururlandıklarını ifade eden Gandar, “Sporcularımızı, antrenörümüz İsmail Yıldız’ı ve sporcularımızın kıymetli ailelerini tebrik ediyorum. Bütün branşlarda başarı hedefleyen camiamız bu doğrultuda yürümeye devam ediyor” dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!