AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Galatasaray'da Eşref Hamamcıoğlu'nun Listesindeki Kaan Artukoğlu Kimdir?

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 22 Nis 2022 - 19:06 / Son Güncelleme : 22 Nis 2022 - 19:07

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesindeki Kaan Artukoğlu kimdir? Kaan Artukoğlu kaç yaşında ve ne iş yapar? İşte detaylar.

AJANSSPOR - HABER

Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın idari yönden ibra edilmemesinin ardından seçim süreci başladı. Camiada başkanlığa aday olduğunu açıklayan isimler, Metin Öztürk ile beraber Eşref Hamamcıoğlu oldu. Hamamcıoğlu'nun yönetim kurulu listesinde yedekler arasında Kaan Artukoğlu bulunuyor. Peki Kaan Artukoğlu kaç yaşında ve kimdir? Kaan Artukoğlu ne iş yapar? Tüm detaylar haberimizde...

Kaan Artukoğlu kimdir ve ne iş yapar?

Kaan Artukoğlu, Galatasaray Lisesi'nin 2009 mezunlarındandır. Galatasaray Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü'nü tamamlayan Kaan Artukoğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Kültür Yönetimi alanında Master yapmaktadır.

2011-2012 yılları arasında, 2020 İstanbul Olimpyat Ve Paralimpik Oyunları Hazırlık Komitesi'nde Pazarlama stajyeri olan Kaan Artukoğlu, 2014 yılında Birleşmiş Milletler nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği yapmıştır. 2014-2015 arasında D Marina İşletmeciliği Turizm ve Yönetim Hizm. A.Ş.'de Pazarlama bölümünde çalışan Artukoğlu, 2015-2018 arası Capital Partners'de Genel Müdür Asistanı oldu.

Artukoğlu, 2018-2020 yılları arasında Acıbadem Proje Yönetimi ve Acıbadem Sağlık Grubu İş Geliştirme Uzmanı olarak çalışmalar yaptı. Kaan Artukoğlu şu anda aynı firmada İş Geliştirme Sorumlusu olarak çalışmalarına devam etmektedir.