Galatasaray'dan Yeni Transfer Mauro Icardi ve Wanda Nara Paylaşımı

10.09.2022 - 22:24 | Son Güncellenme: 10.09.2022 - 22:41

Galatasaray, yeni transferi Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara ve çocuklarıyla birlikte Paris'ten İstanbul'a yaptığı yolculuğu bir video ile paylaştı. İşte detaylar.

AJANSSPOR HABER

Yaptığı takviyelerle yaz transfer dönemine damga vuran Galatasaray, Ligue 1 devi Paris Saint Germain'den kadrosuna kattığı yıldız futbolcu Mauro Icardi hakkında bir paylaşımda bulundu. Sarı-Kırmızılı ekip, resmi YouTube kanalında, Icardi ile eşi Wanda Nara ve çocuklarının İstanbul'a yaptığı yolculuktan kesitleri vlog halinde yayınladı.

"Zor geçen bir yılın ardından Galatasaray tarafından istenmek..."

Yolculuğa Paris'ten başlayan Mauro Icardi, "Paris'te zor geçen bir yılın ardından Galatasaray gibi bir takım tarafından istenmek... Türkiye'de her zaman açık bir şekilde başarılı olan Avrupa'da da aynı şekilde. Bu sene beni aradılar ve bana tekrar oynama ve başarılı oynama şansı sundular. Bu benim için önemli" dedi.

"Umarım bu sene şampiyonluk hedeflerimize ulaşırız"

Yeni takımı hakkında güzel dileklerde bulunan Icardi, "Umarım bu sene şampiyonluk hedeflerimize ulaşır ve tekrar Avrupa'da oynamaya döneriz ki tüm şehir, tüm ülke taraftarlar ve takım için en güzelinin bu olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

"Galatasaray forması almışlardı"

Eşi ve çocuklarının daha önce Türkiye'ye geldiğini ve Galatasaray forması aldığını anlatan yıldız futbolcu, "Çocuklar küçüklüklerinden beri tam bir futbol hastası. Eşimle birlikte bir kez Türkiye'ye gelmişlerdi ve burada Galatasaray forması almışlardı. Diyebilirim ki kader bizim Galatasaray'la buluşmamızı istiyormuş." şeklinde konuştu.

"Bu bir değişim dönemi"

Yeni transferlerin takıma katılmasıyla bir değişime gittiklerini kaydeden Icardi, "Evet bu bir değişim dönemi. Birçok yeni oyuncunun geldiği bir dönem. Uyum içinde iyi bir takım olmaya çalışacağız ve takımın başarısı için elimizden geleni yapacağız." açıklamasını yaptı.

Wanda Nara: "Bu bizim için yeni bir deneyim"

Roma'da eşi Icardi'ye katılan Wanda Nara ise "Mauro ve ailemiz için çok mutluyum. Bu bizim için yeni bir deneyim olacak. Bu beni gerçekten çok mutlu ediyor." diye konuştu.

"İstanbul'u her zaman çok severdim"

Sözlerine devam eden Wanda Nara, şunları kaydetti: "İstanbul'u her zaman çok severdim. Birçok defa ziyaret ettim tatillerde annem ve çocuklarımla. Tabii şimdi ilk defa yaşamak için geliyorum, bu biraz daha farklı olacak. Ama şehir hakkında çok şey biliyorum çünkü daha önce birçok kez geldim."

Senin için hazırladığımız haberler