Kadın futbolcunun kalçalarına zum yapılan videoyu paylaşınca ortalık karıştı

01.10.2022 - 15:20 | Son Güncellenme: 01.10.2022 - 15:28

Aston Villa'nın yıldız futbolcusu Douglas Luiz, kendisi gibi futbolcu olan kız arkadaşı Alisha Lehmann'ın kalçalarına zum yapılmış bir videosunu paylaşan sunucuya tepki gösterdi.

AJANSSPOR - HABER

Brezilya'da bir televizyon kanalında sunuculuk yapan 71 yaşındaki Milton Neves'in ünlü kadın futbolcu Alisha Lehmann'ın gol sevinci videosunu paylaşmasına tepki yağdı. Neves'e en sert reaksiyon ise Lehmann'ın sevgilisi Aston Villa'da top koşturan Douglas Luiz'den geldi.

Sunucudan olay paylaşım

Milton Neves, sosyal medya hesabından Aston Villa Kadın Futbol Takımı'nın yıldız futbolcusu Alisha Lehmann'ın gol sevincinde zıplayıp arkasını döndüğü anlarda kalçalarına zum yapılan bir videoyu paylaştı. Neves ayrıca paylaşımına "İzle ve gör" notunu düştü.

Alisha-Lehmann

71 yaşındaki televizyon sunucusuna en sert tepkiyi ise sevgilisi Aston Villa'nın yıldız futbolcusu Douglas Luiz gösterdi. Luiz, Neves'in paylaşımını alıntılayarak "Hem yaşlısın hem de yıllardır futbolun içindesin. Kadın futboluna, özellikle de futbolcunun kendisine saygısızlık yapılmış bir videoyu paylaşıyorsun. O benim kız arkadaşım. Saygı nedir öğrenememişsin, bu saçmalık." dedi. Luiz'in bu tepkisi sonrası Neves, paylaşımını sildi.

Senin için hazırladığımız haberler