Karşıyaka'da Erman Güraçar'dan Sonra Mehmet Altıparmak İddiası

Orhan Gülek
29.05.2023 - 11:02 | Son Güncellenme: 29.05.2023 - 11:06

Bu sezon teknik direktör konusunda sıkıntılar yaşayan Karşıyaka, Erman Güraçar’la yollarını ayırıp, alt liglerde şampiyonluk yaşayan Mehmet Altıparmak anlaşmak istiyor.

AJANSSPOR - HABER

Bu sezon teknik direktör konusunda sıkıntılar yaşayan Karşıyaka, Erman Güraçar’la yollarını ayırıp tecrübeli ve takımı şampiyon yapacak bir teknik adamla anlaşmak istiyor.

Erman Güraçar 2 kez getirildi

Geçtiğimiz sezon teknik direktör istikrarı konusunda sıkıntı yaşayan Karşıyaka, lige Erman Güraçar’la başladı. İşler daha sonra yolunda gitmeyince Güraçar’la yollarını ayıran İzmir temsilcisi, takımın başına Selahaddin Dinçel’i getirdi. Dinçel’le de istenilen sonuçlar alınamayınca yeşil-kırmızılı yönetim tekrar müdahale etti ve Selahaddin Dinçel’le yollarını ayırıp takımın başına tekrar Erman Güraçar’ı getirdi. 

Hedef şampiyonluk

48 yaşındaki çalıştırıcı ikinci döneminde başarısız sonuçlar alıp play-off hattının dışında kalınca Karşıyaka yönetimi Güraçar’la yollarını ayırdı. Yönetim, Kaf-Kaf’ı şampiyon yapabilecek tecrübeli bir teknik adamla anlaşmak istiyor.

En güçlü aday Mehmet Altıparmak

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı’nın gönlündeki ismin de 2018'de Erzurumspor, 2019'da Gaziantep FK ve 2020'de Hatayspor'la alt liglerde şampiyonluk yaşayan Mehmet Altıparmak'ın olduğu öğrenildi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler