Tolunay Kafkas Ayrılığın Perde Arkasını Anlattı

İsa Kethüda
22.02.2023 - 10:09 | Son Güncellenme: 22.02.2023 - 10:20

Ümit ve Genç Milli Takımlar Teknik Direktörü Tolunay Kafkas ayrılığın perde arkasını anlattı. Kafkas, "Vedayı ve helalleşmeyi hak etmiyor muyum?” dedi.

Tolunay Kafkas Ayrılığın Perde Arkasını Anlattı

Ümit ve Genç Milli Takım'daki görevinden alınan Teknik Direktör Tolunay Kafkas, Milliyet yazarı Attila Gökçe'ye flaş açıklamalarda bulundu. TFF yönetimini topa tutan Kafkas, "Ben bir el sıkışmayı vedayı ve helalleşmeyi hak etmiyor muyum?" dedi. 

Deneyimli teknik direktör, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Futbol Takımı Sorumlusu Hamit Altıntop için sitemkar ifadeler kullandı. İşte Gökçe'nin yazısından o bölüm:

"Helalleşmeyi hak etmiyor muyum?"

"Ümit ve Genç Milli Takımlar Teknik Direktörü Tolunay Kafkas görevi bıraktı. A Milli Takım’a 17 futbolcu yetiştiren uluslararası turnuvalarda her yaş kategorisindeki başarılarla madalyalar kazanan Kafkas Hoca, kalbi kırılarak evine dönüyor: 

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe 2 oyuncu için harekete geçti! Görüşmeler başlıyor...
Habere Git

“Bir konuyu görüşmek üzere telefonla aradığım Hamit Altıntop (Hocam ben de seni arayacaktım. Başkanımız artık sizinle çalışmak istemiyor) dedi. Bu kadar mı olur yani! Ben bir el sıkışmayı vedayı ve helalleşmeyi hak etmiyor muyum?”

"Milli görevin tazminatı olmaz"

Peki tazminatını aldı mı? “Milli görevin tazminatı olmaz” diyor Tolunay Hoca. Onun en çok üzüldüğü konu ”Genç futbolcuların baba gibi sevdiği teknik ekibin en tecrübeli hocası Güngör Şahinkaya’nın da görevi bırakmak zorunda kalması”… Tolunay Kafkas’a teşekkür borçluyuz.

"Yerine gelecek antrenör kimdir ne yapacak merak bile etmiyorum"

Yerine gelecek antrenör kimdir ne yapacak merak bile etmiyorum. Teknik eğitimin ve sistemin başındaki yanlış örnek süredursun merak edilecek ne kaldı ki!"

İlgini Çekebilir
İtalyan devi Galatasaraylı yıldızı listesine aldı!
Habere Git
Senin için hazırladığımız haberler